Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 kiskorkülönbséges 10 év...

2-3 kiskorkülönbséges 10 év alatti tesok esetében, hogy telik az otthonlét?

Figyelt kérdés
Szépen eljátszanak együtt vagy külön játszanak? sokat veszedeknek? Igénylik, h Te is játssz velük vagy csak akkor szólnak ha igazságot kell tenni?

2017. jún. 11. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Két kisgyermekem van, egy 4 éves ovis kisfiam és egy 2,5 éves bölcsis kislányom. Augusztusban mentem vissza dolgozni, addig viszont itthon voltam Velük gyeden (3,5 évet).

Minden gyermek más. Én az én gyermekeimről tudok nyilatkozni. A fiam nagyon igényel engem, igazi anyaimádat van, voltaképpen mindenhez kellek Neki. Ő nem az az egyedül elmolyolós típus, sosem volt, mindig mozgásban van, igazi energiabomba. Hihetetlen okos, folyton beszél, azaz beszélgetünk, fizikai és szellemi téren is komoly igénybevételt jelent. A kislányom rendkívül nyugodt, gyönyörűen elszöszmötöl magában is. Azonban ha mindkét gyermekem itthon van, felveszi Ő is a bátyus fordulatszámát, és ketten a feje tetejére állítják a lakást. Sok a veszekedés, de ugyanannyira gyakori a békés együttjátszás. Az látszik, hogy nagyon szeretik egymást, sokszor összebújnak, és egymást átölelve alszanak el. Fantasztikus érzés.

Tehát igazából mindig adnak feladatot nekem, nagyon ritka az, hogy 2 percre nyugodtan leülhessek és nézhessek ki a fejemből. De nem is számítottam ilyenre, amikor terveztük Őket tudatosan, kis korkülönbséggel. Nem is szenvedek Tőlük, néha kifáradok, akkor kérek egy kis segítséget anyukámtól, és picit magam vagyok.

2017. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!