Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hosszú a kislányod haja?

Milyen hosszú a kislányod haja?

Figyelt kérdés
Miért pont ezt a hosszt választottad? Könnyű vagy nehéz karbantartani a haját?
2017. jún. 12. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem én választom ki, hogy milyen frizurát szeretne, hanem ő :) Eddig a könyökéig ért, most levágatta váll alattira.
2017. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kérlek a kort is írjátok oda! Főleg bölcsődés, óvodás gyerekek kapcsán érdekel.
2017. jún. 12. 08:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Kislányom hét éves.

Szőke, hát középig érő teljesen egyenes haja van!

Nálunk is ő dönti el, hogy milyet frizurát szeretne.

Ő kéri reggel, hogy épp fonatot csináljak, vagy maradjon kiengedve.

2017. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Gondolom ő már egyedül mossa a haját.

2017. jún. 12. 08:51
 5/12 anonim ***** válasza:
5 éves és a derekáig ér. Ő nem szeretné levágatni, tény, hogy nagyon szép a haja.
2017. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7 éves. Elsős. Háta közepéig ér. Reggel ő dönt, milyen cofit/fonást szeretne. Oviban is hosszú volt, hisz nem 2 hét alatt nő meg. A kicsi majdnem 2 éves, neki is hosszabb haja van. Vállig érő, növesztjük neki is. Aztán majd eldönti mit szeretne, ha magyobb lesz.
2017. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 éves, majdnem a derekáig ér már. Szereti, nekem is tetszik, mivel szögegyenes, nem nagyon van rajta mit karbantartani, ha hagyja, tök jó fonásokat tudok bele tenni, de általában egy copfban hordja.

A nővére 8 éves, váll alá ér. Az övé göndör, és lassan nő, azért "csak" ilyen hosszú, pedig szeretné utolérni a hugit. :) Neki ha nem felejtem el, szoktam habot tenni a hajára mosás után, mert szépen összefogja a loknijait.

2017. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ovis. A haja rövid, mert így szeretné. Gondolom, azért, mert az anyjáé is az.
2017. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6éves a lányom,nagy hajjal született,nagyon hamar nőtt neki,így 4évesen a derekáig ért a haja, akkor levágtam (fodrász vagyok) a válláig,most már újra a derekáig ér. nem szeretné,hogy levágjam,így csak az alját szoktam egyenesre vágni. Minden reggel kitalálja,hogy ilyen hajat szeretne.
2017. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5 éves lányomnak a fenekéig ért. 3 hete vágtuk le hát középig mert nagyon meleg volt már.

Egyébként minden egyes fésülködésnél sírt, mert fájt neki, de a haj mosás is katasztrófa volt.

Sajnáltuk levágatni nagyon, de azzal nyugtattuk hogy karácsonyra meg nő megint.

2017. jún. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!