Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vesztek a kisgyereknek...

Hol vesztek a kisgyereknek napszemuveget?

Figyelt kérdés
Lattam a DM- ben, Rossmanban, vagy menjek inkabb optikaba?
2017. jún. 17. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En az Optic World-ben vettem, ott ajanlottak olyat ami gyetekbiztos (hajlekony, kenyelmes, toresallo) es valoban ved. Persze 10e korul volt akcioval (20%), de tenyleg sertetlen pedig nyuzza egy ideje.
2017. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

*gyerekbiztos


Egyebkent en komolyabb napszemuveget magunknak is ott veszek. DM, Rossmann, stb-ben csak divatnapszemcsit veszek 1-1 ruhamhoz, de egyebkent az Optic World-bol vannak a napszemuvegeink.

2017. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a Decathlonban vettem.
2017. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak optikában...

Ott igazoltan bevizsgált lencséjűt választok.

A "vásári" napszemüveg lencséje többet árt a szemnek mintha inkább hunyorogna...

2017. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kizárólag optikában venném, ahol ezek be vannak vizsgálva, mert ha nem uv szűrős, csak rámondják, sokkal nagyobb kárt okoz, mintha semmi nem lenne a gyereken. A sötétben kitágulnak a pupillák és még több káros sugárzás jut a szembe.

Magamnak is csak optikában veszek.

2017. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vision Expressben vettük mikor a nagyobbnak csináltattunk szemüveget. 9 ezer volt akciósan
2017. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit a Decathlpnban vettem a családból mindenkinek, szóval van belőlük 5-6 féle, mindet bevizsgáltattam optikában és kifogástalanok.
2017. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

KOszi a valaszokat!

Utolso, optikaban csak ugy ingyen bevizsgaljak?

2017. jún. 17. 15:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mindenhol ingyenes-e, de itt ingyen csinálták. (Bp., 2. ker.)
2017. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az ofotért ingyen bevizsgálja a nem náluk vásárolt napszemüveget.
2017. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!