Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen betegségek vannak most?

Milyen betegségek vannak most?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam lázas este óta (38+),de ezen kivül semmi tünet,max annyi,h pár napja hígabb a széklete,de ezt eddig a rengeteg lekvárnak tudtam be.Orvoshoz délben megyünk de addig is érdekelne,hogy milyen betegsègek vannak most,ami ilyen tünetekkel jár.köszönöm
2017. jún. 20. 05:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy 100-200 vírustörzs tud ilyen tüneteket produkálni. Erre orvos se tudna válaszolni laborban elvégzett tenyésztés nélkül.


Általában hideg időben a felső légúti fertőzések gyakoribbak, míg melegben az emésztőszervi. Ettől persze lehet télen szalmonellás valaki és nyáron náthás, csak az arányok tolódnak el.

2017. jún. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

De most ezert minek orvoshoz rohangalni ?

Nekem is ket evesem van, volt parszor lazas, aztan 2-3 nap alatt elmult.


Egyebkent 38 az nem laz, hanem hoemelkedes, foleg ilyen melegben mikor magasabb a testho.

2017. jún. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felenk baranyhimlo, hanyas, hasmenes.
2017. jún. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felenk lazas torokgyulladas, illetve hanyos-hasmenos.
2017. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hányós-hasmenéses van errefelé.
2017. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Én sem viszem a gyereket 1 napos lázzal orvoshoz. Minek? Nekem a 2 evésen a múlt honapban lázasodott be éjjel, másnap délután egyszer hányt és ennyi.
2017. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire hajlamos a gyereked? Nálunk a magas láz mindig torokgyulladás volt. Én is elvinném a gyereket, ha más miatt nem is, a magam megnyugtatására és a szövődmények megelőzése miatt, főleg ilyen kicsit.
2017. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát egy két éves gyereket ha lázas,eszembe sincs nem megmutatni orvosnak.Most is elvittem,mivel már január óta veteg sem volt,így nem tetszett,a láza,és ödémás a torka,az okozza neki.Egy felnőtt ha saját magáért felel,és úgy érzi mikor beteg,hogy nem mutatja meg magát orvosnak,az oké,én sem járok orvoshoz,csak ha már nagyon oda vagyok,vagy régóta húzódik vmi nyavalya,de egy kisgyerekkel ilyet nem játszom...
2017. jún. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!