Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsödei betegségek (nátha,...

Bölcsödei betegségek (nátha, orrfolyás, köhögés)?

Figyelt kérdés
Május óta jár a 26hós fiam bölcsödébe de 1 hetet megy 1 hete itthon mert vmit elkapott mindig.a doktornö rendszeresen antibiotikumot ir fel de én nem akarom másfél hetente mérgezni.aki hasonló helyzetben volt mi segitett hogy ne legyen a gyermeke sürün beteg? Láza sosincs kap:béres csepp+cvitamin+flavon kids

2014. júl. 11. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen túl kell esni, egy évig biztos így lesz, még most van kialakulóban az immunrendszere. Ha láza nincs, nem tudom, minek ad neki antibiotikumot. Nem akarsz kísérletezni, hogy ha nem tűnik súlyosnak, nem adod be neki, és megvárod, míg anélkül meggyógyul? Az orrszívás nagyon fontos.
2014. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nincs láza? és antibiotikumot kap? orrfolyásra???

ilyet még nem is hallottam! első körben orvos váltás szerintem...

mi úgy kapjuk az antibiotikum receptet, hogy 3 nap láz után váltsam ki, eddig 1x kellett, fülgyulladásnál...

d-vitamint add neki, napi 1 csepp, nagyon jó köhögésre. béres cseppet én nem adom nyáron és ha beteg akkor nem is szabad, se multivitamint mert felerősíti a tüneteket! csak c-vitamin, d-vitamin és kálcium!

köhögésre meg köptető, éjjelre csillapító.


enyém 4 éves, 1 évig ment az, hogy minden hónapban legalább 1 hetet itthon volt. talán elkapott már minden ovi betegséget, januárban volt utoljára beteg (koppkoppkopp) :)

2014. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos laz nélkül május óta
2014. júl. 11. 17:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Láz nélkül május óta 3x kapott antibiotikumot legutobb masfél hete most ujra beteg lett.józan eszemre hivatkozva utána néztem homeos dolgoknak.sósoldat.akkor a béres cseppet most nem adom.köszi.ha valakinek még balami eszébe jut.várom
2014. júl. 11. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Váltsd le a gyerek orvost.Az enyém az első évben két hetente beteg volt,kórházban is voltunk többször,de antibiotikumot csak kétszer kapott amikor tényleg indokolt volt.Mert így tényleg csak mérgezed...
2014. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Immunofrotina. Nalunk bevalt. Ehgyomorra kap reggel 5 ml-t.

Mellette meg homeopatias golyocskakat oldok fel par korty vizbe es azt issza meg.


Tavaly szept.kezdte a bolcsit a lanyom. Nem egy beteges fajta, de azert gyakrabban volt beteg.

Aprilis ota kapja az Immun-t es meg egyszer sem hianyzott.

Hetfotol ujra lesz bolcsi, hat kivancsi vagyok, hogy ossze szed-e valamit?!

2014. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!