Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondott már olyan dolgot a...

Mondott már olyan dolgot a gyereked, ami ijesztő volt?

Figyelt kérdés
És persze ha igen, akkor mit?
2017. jún. 26. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Hogyne!

kb 5 éves koráig rendszeresen látott egy "sötét bácsit" a szobában, aki ugyanolyan, mint apa, csak nincs színe. A szekrényénél álldogált mindig vagy az előszobában mászkált. Kezdetben csak este lefekvés után, később már napközben is, pl ha társasoztunk, nézett mögém a ruhásszekrényéhez és mondta, hogy ott van.


Mondam neki, hogy ha zavarja, hogy ott van, akkor küldje el. Mi mást tehettem volna?


valahogy a télen/tavasszal említette pont meg, hogy már régen nem látta és bár kicsit félt tőle hiányzik neki.


ááá, nem kaptam hülyét minden egyes alkalommal...

2017. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyik húgom mondott ijesztőt anyai nagyiméknál. Ezt : mikor megy már el a zöldruhás, kontyos, kicsit bajszos néni ? Nos, ez néni nagymamám dédije volt és már rég halott. Én születésemet sem élte meg. Kép sehol nincs róla a házban és az esetig mi semmit nem is hallottunk a néniről senkitől, nemhogy azt hogy néz ki. A gyerekek ijesztő dolgokat tapasztalnak valóban néha, de a legtöbb felnőtt már túl racionális hinni nekik.
2017. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

"de a legtöbb felnőtt már túl racionális hinni nekik"

#1 vagyok. egy pillanatig nem volt kétségem afelől, hogy a gyerekem lát valamit, amit én nem.

2017. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Nemrég történt...


Három kisfiam közül a két nagyobb a konyhában vacsorázott, a legkisebb a kádban ült és karattyolva játszogatott. Az egyik nagyfiú azt mondja:

- Anya, nálunk 4 gyerek van.

- Ne mondd, ki a negyedik?

- Aki a kistesóval ül a kádban.


Amikor vettem ki a kicsit a kádból, az első mondatával azt súgta: Anya! Betolakodó van a házban...


pfff :))

2017. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tegnap este. Ő ült a kanapén, én feküdtem. Előtte este látta, hogy a férjem masszírozta a talpamat, odajött, hogy ő is. Majd megszólalt, hogy van egy kislány a lábfejemen. Mondom tessék? Mire ő: Van egy kislány a lábfejeden. A pocakodban volt és lecsúszott.

Megszólalni nem tudtam, ugyanis inszeminációm volt, pénteken derül ki, hogy sikeres-e, de már napok óta azt álmodom, hogy elvetéltem és folyik le a vér a lábamon.

2017. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Megkérdeztem, hogy miért csinálta (már nem emlékszem, mit rosszalkodott). Azt mondta, hogy azért, mert a fejében a hangok azt mondták.
2017. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Huu nem is egyszer


sokáig nem mert bemenni a nappaliba mert ott a sötét ruhás néni aki mindig fura hangokat ad ki


egy darabig, kb 2 és 2.5 éves kora között csak úgy volt hajlandó a szobájában aludni ha minden este letakartam a könyvespolcát, mert állítása szerint van rajta valami ami éjszakánként őt nézi. Jó párszor át is rohant hozzánk éjszaka


még a másik városban laktunk, ott ahol én is felnőttem. Kisváros egyetlen játszótérrel, ahova mi is rendszeresen kimentünk. Egyszer csak odaszaladt hozzám, hogy egy kisfiú, akinek furán áll a nyaka, állandóan le akarja őt lökni a csúszdáról és fél. (körülbelül 8 éves lehettem, és egy 3 éves kisfiú meghalt ott, mert fejjel előre csúszott le arról csúszdáról és kitört a nyaka)


új házba költöztünk, teljesen új, mi építettük, erre első éjszaka átjön hozzánk hogy egy bácsi kizavarta őt, mert az az ő szobája.


de a legfélelmetesebb az volt, hogy elmentünk Mogyoródra, az élményfürdőbe, nagyon várta, készült rá, egész úton énekelgetett és csacsogott. Amikor odaértünk, a bejáratnál lefagyott és sírni kezdett hogy ő oda nem megy be, mert van valami rossz bent, menjünk haza, nagyon fél. Annyira sírt és nem lehetett megnyugtatni, hogy inkább hazamentünk. Aznap este láttuk a tvben hogy aznap meghalt ott egy kisfiú mert meghibásodott valami az egyik medencében.

2017. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a történetek iszonyú durvák! Kevés dologtól borsódzik a hátam, de libabőrös leszek, mikor egy anyuka írja, hogy a gyereke látszólag értelmetlen, kis utánanézéssel viszont mégis megmagyarázható dolgokat mond. Az ilyesmikre nincs magyarázat.
2017. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Egy ismerős gyereke a saját lakásukban már csecsemőként is nézett egy pontot még evés közben is. Nem értette senki, hogy miért mikor nincs ott semmi csak üres fal de rá is hagyták. Majd mikor nagyobb lett és már beszélt akkor mindig egy nénit említett ott a falnál. A frászt hozta a szüleire... :D

Ekkor eszükbe jutott, hogy megkérdezik az egyik környéken élőtől, hogy ki lakott ott és mondták, hogy valami házaspár csak ők elköltöztek meg azelőtt egy idős nő lakott ott.

Remélem az én gyerekem nem fog ilyeneket mondani mert össze is sza*om magam! :D

2017. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!! :) Én is nagyon remélem, hogy az én gyerekem se fog ilyeneket mondani! A rokonságban, ahol van olyan gyerek, aki kicsi, de már beszél, még nem emlegettek ilyesmit. Csak különféle helyeken olvastam, hogy némelyik gyerek meg nagyon is. Kíváncsi voltam / vagyok, mennyire általános a dolog. Írhattok még, bármi érdekel :)
2017. aug. 8. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!