Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek van kutya, kis kedvenc...

Akinek van kutya, kis kedvenc a gyerekének, hogy oldja meg hogy ha elutaznak a kutya el legyen látva?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, 8 és 4 évesek. Nagyon szeretnének kutyát,nagyon sokszor mondják nekünk. Volt cicánk régebben, akit imádtak, szépen bántak vele, de a cica elkóborolt, sose láttuk többet. Azóta mi nem is akartunk más állatot beszerezni, mert úgy voltunk vele, hogy legalább nincs gond vele ha több napra elutazunk. Sokat gondolkodok rajta mostanában, hogy mégiscsak kellene egy kis kedvenc a gyerekeknek, milyen boldogok lennének. Nekem is volt gyerek koromban cica kutya, én is szeretem az állatokat. Menhelyről hoznánk ki egy kistestű kutyust, mivel kicsi a lakásunk, kicsi udvarral, de persze vinnénk sétáltatni rendszeresen. A kérdésem lényege, hogy akinek van kisállat, hogy oldja meg ha elutazik, hogy a kutyus cicus el legyen látva, enni innivalóval. Szomszédnak azért nem adnám oda a lakáskulcsot, rokon nincs a közelben, vinni se lehet magunkkal mindenhová. Ez az egy tart vissza minket, hogy mi lenne vele ha utazunk. Vélemények?

Köszönöm


2017. jún. 26. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre találták ki az ún. kutyahoteleket.
2017. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Miota az eszemet tudom volt kutyank, 3-4 is egyszerre.

Olyan surun azert nem utazik egy atlag magyar csalad.

Nekunk ha csak 1-2 napra mentunk akkor a szomszed atjott etetni ( kertes haz ) , jatszott is veluk, macskat is ellatta. Nyaron vizet par orankent jott adni.

Ha tovabb, 1-2 hetre utaztunk el , akkor vagy az egyik baratunk jott napi egyszer minden nap, vagy egy masik baratunk, de a szomszed ugyanigy benezett.

Ha nagyon nincs ismeros akkor vannak kutyapanziok.

Vagy kutyabarat nyaralohely.

2017. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok : az ismeroseid kozott nincs olyan akinek adnal kulcsot ?
2017. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, panzióba visszük. Nem olcsó, napi 4ezer, de ezért megkap mindent. Napi kétszer nagy séta, játék, foglalkozás, fedett, télen, szükség esetén fűtött kennelel. Szeret ott lenni, megismeri a gondozókat, ők is a kutyát, nyugodt szívvel bízom rájuk évi 2-3 alkalommal több napra.
2017. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig olyan helyen nyaralunk, ahova lehet kutyat vinni, ez is egy szempont a keresgelesnel.
2017. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi elvisszük anyumékhoz.

Egy teknősünk és egy pulink van.

De volt olyan h barátnőm átugrott a szomszéd településről.

2017. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szüleim vigyáznak rá, mondjuk egy városban lakunk, nem nagy dolog átvinni hozzájuk. Ahol régebben laktunk, ott 1-2 nap esetén a szomszédot kértem meg, nyilván ehhez kell hogy megbízzak benne. Volt már velünk nyaralni is, ha olyan helyre mentünk ahova lehetett kutyát is vinni. De ha nem lenne más megoldás panzióba adnám.
2017. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Velunk jon,panzio,rokon vagy epp a szomszed neni (nalunk a gyerekeket is o hozza haza nemi juttatasert)
2017. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ez az egyik ok amiért mostmár hiába lehetne kutyánk nem akkarok ,mert nincs aki vigyázna rá ha meg vihetjük akkor 3-4 ezer ft /éj egy állatbarát szállodába az árak.
2017. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nalunk a nagyik segítenek be. De van ismerősöm, aki kutyahotelbe viszi. A szomszéd pedig ideadja a kulcsot, hogy a virágokat öntözzük, meg kivegyük a postát, stb. Ha nem lenne nagyi, én is megkérném.
2017. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!