Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekeknek mit főztök...

Kisgyerekeknek mit főztök ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés

3 évesem nagyon válogatós, keveset eszik, de ebben a melegben szinte semmit. A rakkott karfiolt imádja, ma már muszáj voltam megsütni, csak egyen valamit. 40 fok lett a lakásban, a gyerek megevett egy negyed adagot, de már ennek is örültem.

Még a gyümölcsleveseket sem eszi, egész nap csak inna.

Ti mit főztök a kicsiknek?


2017. jún. 27. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Saláta vagy nyers gyümölcsök? Azok lédúsabbak, így talán jobban kívánja.

Próbálkozhatsz még szaftosabb dolgokkal. Esetleg lecsó?

2017. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fozelekeket imadja es mindenfele szoszos tesztat is, ezek mind iszonyu hamar megvannak.
2017. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a tészták csúsznak mindenféle formában. Gyors is, finom is, hidegen is szeretik.
2017. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma nem főztem. Hot dogot ettünk.

Ilyenkor ők se kívánják a főtt ételt, és nekem sincs kedvem a tűzhely mellett izzadni.

2017. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hot-dogot csináltam ma. :)
2017. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én gulyáslevest főztem... jó sokáig főtt, izzadtam, de szereti a kisfiam, és lédús. Sokat evett belőle, kenyérrel. Ha szeret máshol enni, akkor ne főzz, egyetek valahol, pl menüzzetek.

Hiába írnék még olyat, amit az én gyerekem megeszik, nem tudom, a tiéd mit szeret. Szilvásgombóc lesz holnap, ha ez segít.

2017. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En napi szinten fozok. Mindenfele levest. Gulyas, tojas, husleves, tarhonyeves, gyumolcsleves, paradicsomleves, jah is imadja a kremleveseket. Pl zeller kremleves, brokkoli kremleves.

A rakott dolgokat is szereti. A fozelekeket es tesztakat is.

Pl ma husleves volt krumpli fozelekkel es fasirttal.

Holnap rakott brokkoli lesz es a leves maradeka.

Sok gyumolcsot probalok meg neki adni, de azt inkabb uzsira. 21 honapos

2017. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!