Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős gyereknek milyen kulacso...

Elsős gyereknek milyen kulacsot vegyünk az iskolába?

Figyelt kérdés
Ugye valami olyasmi kéne ami nem csöpög,könnyen lehet tisztítani és ha kifogy az innivaló a gyerek esetleg utàn tudja tölteni vízzel magànak.Nemtudom melyik fajta jó.Linkelnétek esetleg képet olyanról ami nektek bevàlt?
2017. jún. 27. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sima fel literes pet palack is tokeletes, de ha azert akartok "kulacsit" mert koryezetvedok vagytok akkor en a tupoervare öko palackjait ajánlanám. Vidám, szines, konyen ujratoltheto.😊
2017. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy fél literes vizet és kész. ott a kulacs...
2017. jún. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 jafnrétti ***** válasza:
100%
Mindig sima fél literes üveget vitt. Kettőt is, mert sokat iszik, még így is utántölti a csapnál általában.
2017. jún. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is sima üvegre,mert azt ha befogja valami ki lehet dobni és venni újat.De a sima àsvànyvizes csavaros kupakos nem jó mert nem tudjàk rendesen visszatekerni a kupakot./ikrek/Van egy üveg amit hasznàlunk nekik a yippy gyümölcslés üveg de az csak 330ml-es és ők egyedül nem tudnàk utàntölteni.Mondjuk ha 2-t teszek be úgy màr elég lenne.
2017. jún. 28. 06:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Tupperware öko fél literes palackja van a hetedikes lányomnak és az elsős fiamnak is. Nekünk nagyon bevált, a te kritériumaidnak is tökéletesen megfelel.
2017. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
még van idő szeptemberig,gyakoroljátok,hogy kell a tetejét le majd vissza tekerni...
2017. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig bármilyen kulaccsal találkoztam, utántöltéshez tekerni kellett, na meg nem jó ötlet volt bele teát vagy gyümölcslevet rakni, mert rendesen nem lehetett elmosogatni a menetes-gumis-csőrös részeket. (Ex-elsősünknek épp Lego kulacsa van, amiben vizet visz.) Egyedül a kubus üveg tuti csöpögésmentes és kicsit macerásan, de újratölthető a csőrös részen át is mosdó felett. De egyet értek azzal, hogy elsősként már itt az ideje megtanulni rendesen visszatekerni egy kupakot, a bölcsisemnek is már általában sikerül a kubus "kulacsra" visszatekerni. Plusz legyen olyan zsákjuk, aminek az oldalán van külön innivalónak zseb (a legtöbbre már tesznek) és akkor nem lesz probléma, ha lötyög, nem megy a könyvekre.
2017. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

A ket evesem le es visszateker barmilyen kupakot.

A te 6-7 eveseid meg nem ?? Ez szerinted jol van igy ?

2017. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A Yippis és Kubu vizes palackokat szoktam erre használni, ezeket időnként kicseélem. Az ovisom és iskolásom is ezt használja, kicsit sem csöpög.
2017. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Tupperesnek nem kell lecsavarni a kupakját, könnyen nyitható-zárható. A tetejét kell felpattintani és visszazárásnál csak visszanyomja, nem csöpög, nagyon jól zár. Újratölteni is lehet csavarás nélkül. Tisztítása könnyű, ekkor le szoktam csavarozni a tetejét, amin a visszanyomható kupak rész van.
2017. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!