Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen fürdőruhát vesztek...

Ti milyen fürdőruhát vesztek a gyereknek? UV szűrőset vagy simát?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
csak simát. Egy éven ha 2-3 alkalommal eljutunk furodni, akkor az jónak számít.
2017. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Uv szűrőset. Nem drágább, mint a sima. Nekem megéri arra az 1 hétre is (nyaralás).
2017. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Simát. Mivel a bőre nagy része úgyis "csupasz", meg amúgy sem engedem sokat napon lenni.
2017. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Simát.
2017. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Simát. Főleg olyan helyekre megyünk, ahol van benti rész.
2017. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ekkora butaságot, ne haradudj! :) Bármely texília vagy egyéb, nagyban átlátszatlan anyag szűri (részben visszaveri, részben elnyeli, de alig ereszti át) az uv és egyéb napsugarakat, beleértve a fürdőruha lasztex anyagától kezdve a bádogon át a téglafalig mindent, ami nem átlátszó :) Tegye föl a kezét, aki ruha alatt leégett már!!!
2017. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Kedves utolsó, égtem már le ruha alatt :D Fehér pamuting volt rajtam, ha érdekel.
2017. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén, van olyan ember, aki csak a fürdőruha által takart részt félti a leégéstől, a többi mindegy? Hülyeség az UV-szűrős, valaki ezen akar meggazdagodni.
2017. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!