Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az, amit minden kisgyerek...

Mi az, amit minden kisgyerek imád enni (nem nasi)?

Figyelt kérdés

A kórházba vinnék valamit egy kedves ovis társunknak, merr mist nem akar enni. Valami olyat keresek, aminek egy gyerek sem tud ellenállni.

Tegnap vittünk sült krumplit ... Nem jött be 😞

Van ötletetek?

Köszönöm


2017. jún. 28. 09:03
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

... mert most ...

Telefonon mellényúltam a betűknek 😕

2017. jún. 28. 09:05
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted, mit szeret? Mert írhatom én, hogy a tészta paradicsomszósszal, de lehet, hogy pont azt nem szereti. Gyümölcsleves hidegen, stb...

Egyébként miért van kórházban? Nem is biztos, hogy ehet bármit.

2017. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ehet bármit, s alapvetően mindenevő, nem válogatós. Kimondott kedvence nincs.

Ezért kerdeztem úgy, hogy mi az, aminek nem tudnak ellenállni a gyerekek.

Ezért vittem sült krumplit, mert szerintem nincs olyan gyerek, aki azt ne szeretné ...

Még a palacsintára gondoltam 😊

2017. jún. 28. 09:13
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Palacsinta. Sztem is :-)
2017. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Én a környezetemben azt láttam, hogy a virslinek nem tudtak ellenállni, és van belőle ez a mini snack változat is. Esetleg vannak ezek a kis állatformás paníros csirkemellek, hátha ahhoz nagyobb kedvet kap:)
2017. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem más gyerekét. Az enyém a nyers répát szereti ropogtatni. Meg a rántott karfiolt.


Ha kórházban van és nem akar enni, akkor én arra tippelnék, hogy vagy a betegsége vagy a gyógyszerek miatt nincs étvágya. Én nem erőltetném. Majd ha jobban lesz, akkor a normális adagjának a sokszorosát megeszi majd.

2017. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűsítem, hogy a kórház miatt nem eszik rendesen, csak addig nem engedik haza, amíg nem eszik, s a nem eszik, nincs kaki ... S az kell, hogy haza mehessen
2017. jún. 28. 09:41
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
nálunk a mekis sajtburger az amit a gyerekek hányós vírus közben is képesek megkívánni, de én azért nem vinném kórházba :) szerintem vigyél narancslevet, az fokozza az étvágyat, ilyen kis kétdecist hogy ne romoljon meg vigyél hozzá valami sós kekszfélét vagy akár ropit. Ezeket ha nem akarják, nem bontják fel. Esetleg 10 dekányi gyümölcsöt. Megjegyzem ha beteg a gyerek, nem mindig van étvágya, van hogy napokig, ez nem aggasztó.
2017. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Most látom hogy ennie kéne, h széklete legyen valami kisebb jégkrém + gyümölcs? olyat keress ami nagyobb rosttartalmú, az lágyítaná a kakit és térfogatot is ad neki. Zöldség, gyümölcs, zabpehely.
2017. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Én valami illatos ételt választanék, mint a makaróni keményre sült sajttal, vagy nagyon gondosan elkészített mini rántotthusikat extra ropogós panírral.


Esetleg piskótát csokoládéöntettel, vagy pedig húslevest, amiben csak tészta van, minden más ki lett szedve belőle.


Egyébként tudom, hogy nem egészséges, de a mekis kaja illatára a mai napig összefut a nyál a számban, gyerekként pedig alig vártam, hogy eljöjjön egy ritka alkalom, amikor ehettünk. Persze sajtburgert uborka nélkül krumplival, esetleg csibefalatok.

2017. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!