Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nagyon nem eszik a melegtol...

Ha nagyon nem eszik a melegtol es/vagy fogzastol a kisgyereketek akkor mennyire vagytok hajlandoak elkanyarodni az elveitektol?

Figyelt kérdés

Tehat az alap rendszer ugye, reggeliebedvacsora, illetve az egeszseges taplalkozas. Tartjatok magatokat vagy inkabb a legalabb egyen valami elv kerul elo?

Akinek a masodik, elmondana hogy kb mennyire tertek el es miket eszik olyankor?


2017. jún. 28. 20:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(2 eves az enyem)
2017. jún. 28. 20:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyon sok folyadékot, meg egyen gyümölcsöt, majd ha éhes lesz eszik.
2017. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

A tokeletesen evo 2 evesem par hete sztrajkol, alig eszik.

Sosem eroltetem. Gyumolcsot eszik, es sokat iszik.

2017. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Magamból szoktam kiindulni. Ha én sem bírok ennei, nehezen tudnának megtömni. Ha erőltetem sem fog enni, ha nem bír. Ha eleget iszik, eszeget, csipeget, az a néhány nap nem számít. Tartósan már gond lenne. Próbálok kedvükre főzni, de ha nem megy egy egész fogás, nem baj.
2017. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

Ilyenkor nem!

Éhgyomorra gyümölcsöt főleg nem adok neki, lefekvés előtt sem. Savat csinál..

Ha tényleg semmi nem megy akkor ehet amit szeretne de nem édességet.

2017. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Milyen elvekből? Ha nem éhes, akkor nem eszik ebben a melegben. Ha éhes, eszik. Olyan nincs, hogy nem éhes a melegben, de megtömöm mondjuk csipsszel ...


Ha éhes, eszik: tisztességes, tápláló, halakban-zöldségekben-gabonákban-húsokban gazdag, hűsítő ételeket, gyümölcsöket. Ennyi.

2017. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csinálok leveseket, meg zöldséges kajákat, gyümölcssalit, házi jégkrémet (gyümölcsből), meg magvakkal kínálom.


Ha ezekből eszik, már bőven jó, én sem eszek mást a melegben.

Leves, kesudió, mogyi, gyümölcs, meg saláta öntettel, ebben kimerül a repertoárom.


Annak nem látom értelmét, hogy megtömjem rántott hússal és ztán kihányja.


De édességet nem adok neki, ha erre célzol, ha éhes lesz, úgyis eszik valamiből, ami nem cukros szutty.

2017. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat pl nalunk az van hogy nem eszik, de folyton beul a szekebe es enni akar pici adagokban. De azt hiszem hogy ezt be is fejeztuk.
2017. jún. 29. 16:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg igen, pl ebedet adok neki de o joghurtot akar. Akkor nalatok is megkapja igaz?
2017. jún. 29. 16:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Meg kell kóstolniuk az ebédet. Helyette nincs joghurt, mert akkor cdak ilyesmiket ennének. Utána van, meg tízóraira, uzsira.
2017. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!