Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Számotokra mi az elfogadott...

Számotokra mi az elfogadott "kosz-szint"?

Figyelt kérdés

A gyerek öltözetére gondolok. Mi az a szint, amikor még nem öltözteted át, vagy ami belefér?

Az egyik ismerősöm mindent enged a gyereknek, eszik, keni szét magán, leissza magát, tiszta folt-kosz az egész gyerek már mielőtt odaérnek a játszóra. Nálam inkább az ellentéte van, a gyereken elvétve van folt (igaz, ő ilyen típus).

Nálatok hogy van?


(Nem az ismerősömet akarom szapulni, engem nem zavar, ha őt nem zavarja. Csak feltűnt a kettőnk közti különbség.)


2017. jún. 28. 21:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Nincs szint, vagyis mondjuk 0. Ha leeszi, összekeni magát, vesz föl másik pólót.
2017. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Ha mondjuk egy pici büfi folt van rajta(mivel még csak 4 hós) akkor már átöltöztetem.gondolom a későbbiekben is így fogok hozzá állni.mi is átvesszük ha folt van rajta.legyen a gyerek is tiszta,hiába gyerek!
2017. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Én nem szeretem, ha koszos a ruhájuk, át szoktam őket öltöztetni otthon. Ők sem szeretnek koszosban lenni. A játszó más, oda is tiszta ruhában megyünk, de a játszós ruha legyen csak koszos, az a dolga, szeretem, ha fesztelenül tudnak játszani.
2017. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
En is mindent engedek,nem viszek valtoruhat a jatszora:) mondjuk nem is olyan koszolosak,de ha pl oviban osszefestekezi magat,nem oltoztetem at mielott kimennenk a parkba.
2017. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Itt nem büfiről van szó, a nagyok (az enyém és az övé is) 4 évesek, az ő kisebb fia 1,5 éves.


Nekem is csak azért tűnt fel, mert én nem szeretem, ha a gyerek ragad, keni szét magán az almalevet, stb. És úgy bennem van őket látva, hogy te jó ég, én ezt nem bírnám megállni :)


Nem is a játékról van szó, inkább evés-ivás.

2017. jún. 28. 21:24
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
3. vagyok, ügyesen ettek-ittak kicsinek, ritkán volt nagyobb baleset. Kajafoltot, arvot, kezet letörlöm, mert engem és őket is zavar.
2017. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
*arcot
2017. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
3 gyerekem van, és hetente legalább 6-7 adag ruhát mosok, a mosógépembe 7 kg fér. Nem szeretnék ennél többet, úgyhogy nálunk itthon nem öltöznek át, ha foltos lesz a ruhájuk, és az oviban összekent ruhájukban is hazajövünk vagy kimegyünk a játszóra. Ha indulunk valahova itthonról, és koszos a ruhájuk, akkor vesznek tisztát. Egyébként igyekszem tartani a napi egy ruha per gyereket.
2017. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Ha otthon vagyunk és nyáron, akkor több folt van rajta, és van, hogy vizes, mert a pancsolójába ki-be mászkál.

Ha elmegyünk, és mondjuk egy foltocska kerül a pólójára, még nem cserélem, de ha nagyon leizzad nyáron, vagy mondjuk világos felső és nagyon feltűnő a folt, akkor cserélem, amint tudom.

Mindig van nálam csere ruha. Most 2 éves a fiam.

2017. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk sem jellemző, sőt nem is értem, hogy lesz koszos a ruha.

1. Eleve tiszta ruhában viszem bölcsibe

2. Ha leeszi magát egy kisebb folt miatt is átöltöztetik legtöbbször

3. A tiszta reggeli ruhájában hozom haza

4. Egy kis ropit vizet kap a játszón (de pl kubut is cseppmentesen iszik), ott max homokos lesz, leporjuk

5. Nem pizsamában vacsizik itthon, szoval ha (előke mellett) le is eszi magát, ugy is pancsi, öltözés jön.


Vagy egy hétvége

Pl tiszta ruciban megyünk látogatoba, utközben megint nincs leevős étkezés, rokonnál is van előke, de váltóruha is, főleg a szobatisztaság tanulása miatt, du játszon ugyanaz mint fentebb, este otthon szintén


Még ősszel talán a pocsolya tud látszani, de két pocsolya közt nem kell átöltöztetni :), es akárhova valo megékezés után ugy sem vizes ruhában van hagyva

2017. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!