Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti leteszitek mezítláb a...

Ti leteszitek mezítláb a gyereket a járólapra? Nem féltitek, hogy felfázik?

Figyelt kérdés

Sokat látom facebook-on, hogy mezítláb van a gyerek a járólapon. Nálunk nagyon hideg, másnál nem?

Nem merném letenni oda papucs nélkül.



2017. jún. 30. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen melegben én le szoktam hagyni mezítláb. Néha megnézem és ha nagyon hideg a lába, akkor adok rá zoknit.
2017. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az enyémnek zokniban is nagggyon hideg a lába.
2017. jún. 30. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Hiába is mondom a gyereknek, hogy vegyen papucsot a folyosón, mert ki-be rohangászik. Feladtam:)

Nem fázós, nem felfázós, így már nem aggódom. (én is mezítláb mászkálok)

2017. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem engedem, hogy mezítláb legyen a járólapon. Nagyon hideg, én is papucsban vagyok.
2017. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Igen, leteszem. A tarkójánál nézem meg, hogy fázik- e, vagy melege van- e.
2017. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Úgy tapasztaltam, hogy nem mindenhol ugyanolyan hőmérsékletű a járólap. Nálunk pl. elég hideg még ilyenkor nyáron is, nem engedem rá mezítláb a gyereket.
2017. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Tesóméknál márvány lap van az új lapjuk alatt, náluk nagyon hideg a járólap, még nekem is, pedig én bírom a lábammal a hideget. Nálunk télen hideg de nem annyira mint tesóméknál, télen mindegyikünkön zokni van, férjemen házi papucs is (ő fázós lábú), nyáron hűvös a lap de ilyen melegben még jól is esik, mezítláb mászkálunk mindannyian, nem aggódom a gyerekek miatt. Most 2.5 és 4 évesek.
2017. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jafnrétti ***** válasza:
Nyár van, dög meleg, persze, hogy leteszem. Zoknit amúgy is leveszi. Másfél éves, sose fázott fel.
2017. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan ráuntam már erre a kategóriára. Tök normális válaszaimat folyton lepontozzák. Menjetek a francba, de tényleg.
2017. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le.

Sajnálom, hogy ilyen emberek vannak, akiknek ez jelenti az örömöt a jelentéktelen kis életükben...

Nem tudtok lepontozni bibibiiii! :D :D :D

2017. júl. 19. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!