Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jatszoteren eszrevettem egy...

Jatszoteren eszrevettem egy mezitlab szaladgalo kislanyon hogy befele dol a bokaja. Szolnatok az anyukajanak az eszrevetelrol?

Figyelt kérdés

Kislanyomnak is az egyik bokaja befele dol, igy ki van elezodve a szemem az ilyesmire!!!

Az anyukaval beszelgetunk, de csak a jatszoteren szoktunk talalkozni, ugyhogy nem kot minket ossze semmilyen barati kapcsolat...


2014. jún. 20. 13:53
1 2 3
 1/24 gabszem ***** válasza:
100%
nem, gondolom ö is észrevette már
2014. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy eszrevette.................
2014. jún. 20. 13:58
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sem neked kéne szólni amúgy meg ha rendszeresen viszi státuszra a kislányt akkor tuti szólt neki a doki is vagy a védőnő. Amúgy meg lehet pont azért mezítlábasan játszik.
2014. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon utálnám, ha valaki erre figyelmeztetne.

Ez olyan, mint mikor a lányom ekcémája előjön az arcán, minden idegen kényszert érez arra, hogy megjegyezze, milyen piros az arca. Mintha én nem látnám, vagy nem foglalkoznék vele...

Semmi közöd ahhoz a kislányhoz, hidd el, az anyukája észrevette, hogy így jár, de ha nem, akkor se a te dolgod.

2014. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát én ilyesmiért nem szólnék. Honnét tudod hogy nem vette észre? Nem tudhatod. Ha úgyis beszélgettek, akkor szóba hozhatod a témát de ne úgy, hogy "tudtad hogy befele dől a lányod bokája"?
2014. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy a védőnő vagy háziorvos szól ezért... bölcsődénkben nem egyszer mi szóltunk nem egy szülőnek, hogy vigye el ortopédiára a gyermekét, mert nagyon csúnyán áll a lába... szerintem szólj, de valahogy próbáld úgy kezdeni a beszélgetést, hogy a saját kislányodat hozod szóba.. kényes téma az ilyen, volt szülő aki másfél!!! év után vett végre ortopéd szandit a kislánynak... mi már rosszul voltunk, hogy szegényke milyen nehezen megy a többi cipőbe, többször kellett szólni a szülőnek...
2014. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem vette eszre, mert allandoan felakarta huzni a szandit, na mind1!
2014. jún. 20. 14:10
 8/24 A kérdező kommentje:
Nekem jolesne ha valaki figyelmeztetne, mar emiatt is van egy olyan segitsegre valo kesztetes erzetem, mert amikor a kislanyom picike volt, sogornomek baratnoje volt nalunk, az o kislanya oxigenhiannyal szuletett es tornara jartak vele, szerencse tokeletesen helyrejott. O eszrevette hogy az en babamnak veszes a laba, de nem szolt nekem, csak a sogornomnek, de o sem szolt nekem, csak akkor mondta el amikor mar en vettem eszre hogy valami nincs rendben es tornara kellett menjunk, emiatt nagyon haragudtam rajuk...
2014. jún. 20. 14:16
 9/24 A kérdező kommentje:
feszes a laba
2014. jún. 20. 14:17
 10/24 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok,mint te..örülnek,ha szólnának..persze nem mindegy hogyan..te pl simán kezdheted a sajatoddal,h neki ilyen,ezért könnyebben eszreveszed,mint aki meg nem találkozott ezzel a problémával...esetleg javasolhatod neki,h kérje meg az orvost,h vizsgálja meg tüzetesebben..szerintem nincs ebben semmi rossz..
2014. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!