Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon megszól a többi anyuka,...

Vajon megszól a többi anyuka, amiért a fiam mezítláb játszik a játszótéren?

Figyelt kérdés
Nem tudom ráimádkozni a cipőjét, ha kavicsos játszón vagyunk. Körülöttünk nem látok más gyereket mezítláb (csak nagyobbakat). Ti megszólnátok?
2013. júl. 8. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nekünk a védőnő javasolta, hogy mezítlázobbon sokat, akár a játszóm is. ;)
2013. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sok kisgyerek van mezítláb, főleg homokozóban. De persze kiszaladnak onnan, úgy másznak a mászókára, ilyenkor nem parancsolják rájuk a szandit. Ha nem üvegszilánkos a hely, nyugodtan játsszon mezítláb, nem hiszem hogy ezért szólna bárki is.
2013. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy megszól-e, de az én két gyerekem is mezítláb van. Leszeik maguktól, de ha nem akkor én veszem le róluk!

(gyerek-gyógytornász anyuka)

2013. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam. Ez van nálunk is, hogy homokozóból ki és be.
2013. júl. 8. 21:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szólnám meg! Mezítláb még egészségesebb is! Bennem egyedül az keltene aggodalmat, nehogy valami szilánkba belelépjen. De ha elkerített a játszótér, erre azért kisebb az esély.
2013. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szóltak meg, hanem a fiamat O.o 4 éves és mezítláb mászkált... egyik anyuka azért szólt rá, mert elvághatja, megszúrhatja a lábát, ami igaz is, viszont másik anyuka azért szólta meg, mert így az ő fia is le akarta venni a cipőjét, de neki nem lett megengedve, ezért ne engedjem én sem a fiamnak... ööö..
2013. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk majdnem az összes gyerek mezítláb van a játszón.
2013. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk még sok anyuka is mezítláb van a játszón

én is :-)

nagyon szeretem a meleg homokba bedugni a lábam :-)))

2013. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is mezitlábas. Nem a cipőt féltem, hanem egyrészt így kényelmesebb neki, másrészt meg jó a lábának. Én is le szoktam rúgni a szandit.
2013. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

nekem múltkor a talpreflexológus azt mondta,hogy az a baj hogy a mai gyerekek nagyon keveset vannak mezítláb meg ilyen-olyan pihe-puha alpú cipőkben járnak stb és azért van annyi lúdtalpas,bokasüllyedéses,beteg gyerek!

Az enyém is mezítláb van,sőőt én is ledobom a papucsot,szandált!

2013. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!