Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennék egy kislánynak a...

Mit vennék egy kislánynak a 4. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Az egyetlen lányunokám 8-án lesz 4 éves és nem tudom mit vegyek neki. A fiamtól megkérdeztem minek örülne a lányka, azt mondta mindennek azt veszek amit akarok.

Ti mit vennétek?


2017. júl. 1. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rollere van? Nálunk most az nagyon nagy kedvenc :).
2017. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Attol fugg mennyi a kereted, az enyem 4, eves 16-os jegvarazsos bicajra vagyott.


De nagyon szeret puzzle,tarsasjatekozni kifestozni,


Iszonyuan orult egy csipkerozsikas parfumnek ez sem draga, esegjobban a papatol kapott igazi viragcsokrot...annak nagyon orult :)

2017. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Baba (Barbie babák, pisilós baba...), azzal általában nem lehet mellényúlni. Illetve, bármilyen kiegészítő.. kis konyha, kellékek (babakocsi, kiságy, ruha stb).


My little Pony, ennek van több féle változata. Plüss, műanyag, kiegészítőkkel is kaphatók.


Minden ami hercegnős. Akár ruha, törölköző, kistáska.


Gyöngyfűző (vasalható gyöngyök, aqua beads),

puzzle, társasjáték, esetleg kártya,

gyurma (vannak készletek is), nyomda, rajzeszközök, kifestő

lego (szintén nagy választék, barbie ház, állatos stb).


Roller vagy labdajáték kintre.

Az én lányom nagyon csajos csaj (habos babos rózsaszín, meg a társai:D) DE imád vonatokkal játszani, van pályánk is, imádja.


Nem tudom milyen játékai vannak a kislánynak vagy milyen beállítottságú, de nálunk ezek mennek. Vannak olcsóbbak, drágábbak.

2017. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))

Rózsaszin habosbabos kislány igazi kiscsaj :)

2017. júl. 1. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányunk 16'-os biciklit kapott 4 éves szülinapra tőlünk. Ez nyilván egy nagyobb összeg. Nagyon örült a színezőknek, filctollaknak is, ezeket nagyszülőktől kapta.

Ebben a korszakban jöhetett neki minden, ami My Little Pony (mos 5 éves lesz, még mindig imádja). Szeret kirakózni, babázni, főzőcskézni.

2017. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, neked nem tetszettek a válaszok?

Szerintem értelmeseket írtunk, mégis le lettünk pontozva.

2017. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6os! Több felhasználó szavazata kell, hogy legyen eredménye is a százalékoknak, ergó egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező szavazott le. :)
2017. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem is szoktam szavazgatni szóval biztos nem én.


Számomra hasznosak voltak a válaszok.

2017. júl. 2. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!