Vélemény erről?

Figyelt kérdés
Ma délután láttam az egyik Tesco parkolójában egy autót,akik beparkoltak,majd kinyitották az első és hátsó ajtókat kiszállt egy 7 év körüli fiú,odament a két nyitott ajtó közé és odapisilt.Ezután mint akik jól végezték a dolgukat,visszaült a gyerek és mentek tovább.De ha már egyszer ott voltak,bemehettek volna a Tesco WC-be is és nem a parkolóba pisilt volna a gyerek.Az ilyet soha nem értem.Ha ott a WC,miért kell a parkolóba???Ti mit gondoltok az ilyenekről?Láttatok már hasonlót?

2017. júl. 3. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, de kifogást most nehezen találnának, mert csak most indult a nyár.

Úgyhogy nem volt idő lebarnulni.

Tisztelet a kivételnek.

2017. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Én pl láttam már ilyet,de nem nagyon foglalkozok ilyenekkel.
2017. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg szebb, mikor jatszoter mellett, forgalmas utszelen pisilt egy 13 ev koruli fiu. Nem erdekelte, hogy mi ulunk a parkoloban az autoban...Az anyja meg ott rohogott mellette...
2017. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eddig csak ezeket láttam:

veszprémi állatkert bejárata előtti füves részen pisiltették a kisgyerekeket, pedig bent nem messze van a wc. Jah és elég sokan voltak a bejáratnál.

Balaton parton sétány, ugyebár a kikötőig. Kacsák meg hattyúk úszkálnak, és egy kisfiú a vízbe pisil. No comment.

2017. júl. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, előző, a kacsák ki szoktak jönni a partra pisilni.
2017. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!