Kukiméret gondok?

Figyelt kérdés
Van egy 18 hónapos babám,de elég kicsi neki a kukija.A 4 éves kisfiamnak is elég pici.A 7 éves fiam kukija sem nagy méret.Egyébként apukának nincsen ilyen gondja.Nem,soha nem mértem egyiknek sem viszont szerintem elég pici nekik.A ti gyerkőcötöknek ennyi idősen milyen kukijuk volt?

2017. júl. 4. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen ez teljesen mindegy. Pubertás után majd kiderül, mekkora lesz a végső mérete. De erről te jó eséllyel már nem fogsz tudni.
2017. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a pici?


Sosem mértem, méretarányos szerintem. A gyerek többi része is kicsi.

2017. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ez egy teljesen felesleges kérdés..


Ha tényleg extra pici, akkor sem tudsz nekik segíteni, hogy nagyobb legyen.


Fogadd el őket, hogy könnyebben elfogadják ők is a testüket.

2017. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos az én fiamé is pici.
2017. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Jezusom, anya letemre azzal kene foglalkoznom, mekkora a fiam kukija?? Raadasul pici gyerekekrol beszelunk tehat evidens hogy meg ezer dolog fog valtozni rajtuk.


Meg jo hogy nincs lanyod, azon is aggodnal hogy 4 evesen meg 7 evesen nincsenek nagy kerek dudai?!?!

2017. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
A pénisz lankadt hossza felnőtteknél sem jelent semmit sem, mivel merev állapotában sokszorosára képes megnőni. Ha más nem, ez talán megnyugtat. De ha már most problémának állítod be, gyakorlatilag beléjük neveled.
2017. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén, mekkorának kellene lennie??

Kicsi gyerekek az ég szerelmére!

És apuka mesélte hogy neki mekkora volt 1,5; 4 és 7 évesen és ez alapján hasonlítgatod vagy hogyan van ez?

Az én fiam még csak 17 hónapos, de mivel más vele egykorúét még sosem láttam nem tudom mekkorának számít a többiekéhez képest, sőt, a párom sem tudja, de ez annyira felesleges és lényegtelen információ lenne hogy hihetetlen.

Ez tényleg olyan mintha lányaid lennének és a mell méretükkel foglalkoznál...

2017. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

8 eveseme olyan,hogy a bor sokkal "nagyobb" mint a kukija.magyarul tullog rajt(nem,nem ugy mint egy felnotte,hanem jobban,sokkal jobban).amugy nem sokkal nagyobb,mint a 15 hos occsenek.

En is agyaltam mar ezen,remelem idosebb korara megno.mert amugy tuti nagy kedvenc lesz a csajoknal a szoke hajaval,es a gyonyoru zoldes,kerek szemevel.

A 10 eveseme szerintem nagynak szamit,de nem meregetem,csak az occseehez viszonyitva.

2017. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Hogy jön ide a lányok melle?
2017. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennel nagyobb gond ne legyen a babaval, minthogy mekkora kukija van ☺☺☺

Oszinten, szerintem teljesen mindegy mekkora. Akkora, amekkora, ez ellen nem lehet tenni. (:

2017. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!