Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasznos-e tanítani/gyakoroltat...

Hasznos-e tanítani/gyakoroltatni a mozgólépcsőt egy kisgyermeknek/kisgyermekkel?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy kezdetben minden kisgyerek megtorpan a mozgólépcső előtt, a helyett, hogy a járást megszakítás nélkül folytatva lépne rá a mozgó lépcsőfokra. Ezért a magam részéről szükségesnek tartottam egy (nagyon kis forgalmú) mozgólépcsőn először kézenfogva, majd önállóan is megengedve begyakoroltatni ezt a műveletet, végül pedig, amikor a kicsi már 'legyőzte a szörnyeteget', megengedtem, hogy 'győzelmi táncot' lejtsen (magyarul, hogy felfelé és lefelé is használja azt, akár a mozgásiránnyal szemben is).

De hogy ezért mit kaptam utólag a családomtól (ahol egyébként a kerékpár, a síelés, sőt még az utcai gördeszka is megengedett), azt nem írom le...



2017. júl. 6. 00:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%

Sportolás a mozgólépcső???

XD

Ostoba pitsa.

2017. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, neked elmentek otthonról.
2017. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
60%

De, a zebra pont jó példa volt, mert olyant adsz jutalomnak, ami veszélyes, szabálytalan és tilos.


Bringázni egy kézzel is meg kell tanulni, hátranézni is meg kell tanulni, és a síelésnek is része, hogy egyre nehezebb dolgokat sajátít el.


És vagánykodni így is fog, csak ennél sokkal meredekebb dolgokkal, te agyhalott.

2017. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!