Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt igy valaki rajtam kivul?

Volt igy valaki rajtam kivul?

Figyelt kérdés
2 eves a gyerekem, es ejjelente ha felkel, az a szokas alakult ki nalunk hogy atfekszem melle a matracra. At szeretnem szoktatni arra hogy hamár felkel es nem bir egyedul visszaaludni akkor jojjon o at, es ne nekem kelljen koltozkodni. Folef hogy nemsokara kap egy rendes agyat amibe nem fogok elferni mellette.
2017. júl. 10. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor szoktasd át.

Nálunk is úgy volt, hogy ő jött hozzánk ilyen esetben. Persze kérte, hogy maradjak, de mivel nem akartam éjjel ott ülni az ágya szélén míg vissza nem aludt, mondtam ha velem akar lenni, akkor jönnie kell. Sose problémázott ezen.

2017. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer probaltam es iszonyuan uvoltott hogy a szokott helyen alhasson. Meg olyan is volt tobbszor regebben hogy atvittem magunkhoz de ott csak forgolodott a vegtelensegig... ezert is alakult ugy ahogy. Szoval nem tudom hogy kene.
2017. júl. 10. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát csakis úgy, hogy be kell áldoznotok néhány éjszaka nyugalmát. Lehet, hogy a második ilyen alkalommal elfogadja, hogy ez a helyzet, de az is lehet, hogy lesz egy pár éjszakai sírás, mire elfogadja az új szokást.
2017. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt látom megoldásnak, ha se nem mész át hozzá, se ő hozzád. Gyenge fény (kislámpa) legyen neki bekapcsolva, ha szereti, este puszi, simi, és elköszönsz tőle. Ha felriad, akkor megvigasztalod az ágyában, megint puszi, simi, és elköszönsz tőle. Ha ezt megszokja, akkor megteremted az alapját annak, hogy jó alvó lehessen. Innentől más csak egyéb tényezők okozhatnak rossz alvást.
2017. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!