Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rajtam kivul fel mas is a...

Rajtam kivul fel mas is a tobbedik szulesnel?

Figyelt kérdés

Harmadszorra fogok szulni, de gorcsben van a gyomrom a gondolattol is. Csak en vagyok ilyen defektes? Aki felsosebb, izgulosabb: mivel nyugtatja magat?

En konkretan attol felek, hogy valami baj tortenik (a kitolastol felek nagyon, hogy elakad a baba feluton). Mindket szulesem hosszu volt, de egyaltalan nem a fajdalomtol felek, hanem, hogy nem tudom kinyomni. Egyik elozo sem maradt jo emlek, en azt eltem meg, hogy tehetetlen vagyok es sose fogom tudni megszulni, kinyomni.


2016. szept. 26. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, mindenki. menj az emberhez hogy nyugtasson meg. az a dolga! szivesen is teszi! reméljük.
2016. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkàbb csak izgultam. Gondolj jó dolgokra. Ha màr kétszer sikerült a harmadik is menni fog. Nyugi.
2016. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elakadt második szülésemnél a fiam, a szülésznők megoldották. Gyakorlatilag kinyomták belőlem, ráadásul azért akadt el, mert arccal felfelé jött. Ha a fájdalomtól nem félsz annyira, akkor szerintem ettől sem kéne. Megoldják, bármi van.
2016. szept. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is harmadik, én is félek.

Az első szülésem nagyon hosszú volt, és piszok fájdalmas, a második már könnyebb és gyorsabb, de egyik sem maradt meg full pozitív élményként, csak egy szükséges "dolog", hogy legyen babánk. Nem tudom, mire számíthatok most, pedig már tuti, hogy csak napjaim vannak hátra. Ja, és én a fájdalomtól is tartok, meg az utána levő hetekig tartó problémáktól.


Mivel nyugtatom magam? Hogy az előzőket is túléltem, ezt is túl fogom. Utána itthon már minden egyszerűbb és jobb lesz.

2016. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!