Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En nem varom szerdara! Rajtam...

En nem varom szerdara! Rajtam kivul ki nem varja jovo hetre? Mikor teszteltek? :-D

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 21:46
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Hali!!! En nem varom szerdara!!! :) tesztelni nm merek felek a csalodastol
2015. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim válasza:
Sziasztok, én keddre nem várom. Pénteken reggel csináltam egy 12es tesztet de negatív volt. Azért még reménykedek 😉
2015. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:

Remeny hal meg utoljara.

Tesot szeretnenk. Az elso baboval menszi elott egy nappal mar pozi volt. Most meg nem merek tesztelni sem :/ :(

2015. jún. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:

Az elso es 3. valaszolo vagyok.

En nem erzem a menszim jelet. Sot volt eros szurasom petefeszeknel mint amikor pé volt. Azota semmi csak hasmenes 3 naoja. Beteg vagyok az biztos inkabb csak faradt.

2015. jún. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Nah elirtam szoval NEM vagyok beteg csak faradt .
2015. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Szioka.nekem tegnap volt egy kis idoig tarto megjon erzesem es elmult mintha elvagtak volna.a melleim szepen nonek feszulnek,es tegnap mar megvolt az elso egy db patanasom ,,, hat lehet megfog joni?!
2015. jún. 15. 07:21
 7/60 anonim ***** válasza:

én nem tudom mikorra vártam,mert missed ab után vagyok. de talán múlthét szerdára-csütörtökre nem vártam. cickófeszülés van. és pattanás lehet terhesség mellett is, nekem előjött egy csomó :D :/ meg görcsölgetés és szúrkálás is van.

kitartás :)

2015. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok!!


Csinaltam most is tesztet de negativ. Reggelibol nem tudtam csinalni. :(

Mikor en terhes lettem nem volt pattanasom.

2015. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:

mióta késik?

mikor a kisfiamat vártam akkor is pattanásos voltam :D én nem úszom meg. pénteken voltam dokinál, volt vérvétel és kaptam hormonpótlást,mert barnázgatok.

2015. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
Nem kesik. Szerdan kell h megjojjon amit nm varok.
2015. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!