Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek hogy viselkedik a két...

Nektek hogy viselkedik a két éves gyereketek?

Figyelt kérdés

Nálunk baj h pl a dédi értetlenkedve nézi h nem akar mindig szótfogadni. Hiába mondom h láttam riportokat ahol kimondott szakemberek elmondják h ez normális. Feszegetik a határokat és dacolnak. Hogy bezzeg ő is nevelt gyereket azok nem csináltak ilyet. Hogy emlékezne tisztán lassan 60 év telt el?!

Szerintem teljesen rendben van. Dacos is mostanába. Ha valamiért rászólunk h ne csináld csak azért is.

Vagy h oké h szétpakol de miért nem pakol össze? Mondom tanítom rá de két éves nem 5.

Szerintetek?


2017. júl. 13. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Jaj az idősek mindig a bajokat keresik es azt hogy miben kritizálhatnak.

Kisebbik gyerekemmel vendégségben voltunk, ahol a neki messze levő savanyuságos tál felé nyulkált, mert uborkàt akart, senkinek nem szurt szemet csak az ottlevő öregasszony akart már felszolalni oktatni, de megelőztem :)

2017. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy 2 éves,az dacol és hisztizik meg szétpakol és összetör. Nem fog szépen rendet rakni maga után. A dédi meg törödjön a maga dolgával,cartak is magasról annak idején a gyerekre,nem is emlékezhet rá hogy mit csinált a gyerek,mert szegények akkoriban láthatatlanok voltak. Csak lettek mert csinálták őket.
2017. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, mint minden korabeli. Dacol, ellenkezik illetve ha el is pakol, következő pillanatban pakolja is ki. Mert eleve a pakolás játék.
2017. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elmagyaráztam szinte kézzel lábbal h normális a viselkedése erre csak szajkózza h nála ilyet senki nem csinált. Nem érti miért nem érti meg a gyerek h.... Nagyon zavar h szinte épp le nem hülyézi.
2017. júl. 13. 23:03
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
mond meg neki hogy ő is iylen volt :D mert szinte tuti..
2017. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet én vagyok a paraszt, de mikor nagyanyám ilyeneket mondott, akkor mondtam neki, hogy jaj hagyjuk már mama, azt se tudod múlt héten mi volt, nem még azt, hogy 50 éve... Utána nem is mondta többet.
2017. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is mondtam amire azt mondta már hogy ne tudnám...
2017. júl. 14. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell vele erről vitatkozni. Meddő. Őt meg nem győzöd, a gyerek pedig nem fog megváltozni ettől. Ha felmerül megint a téma a dédivel, akkor válts témát és kérdezd receptekről. Nem kelld belemenni. Felesleges.
2017. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
A lányom 2 éves, pont olyan, mint amit leírtál. Korának megfelelően azért viszonylag jólnevelt, egész jól bírok vele, de persze próbálkozik, az a dolga. A dédinek ennyi év után már fingja nincs valószínűleg, hogy mi milyen korban volt pontosan. Már anyámon is észrevettem, hogy keveri a dolgokat, pedig nem öreg, 49 volt, mikor a lányom született, most 51. Múltkor épp apám mondta, hogy szerinte anyu el van csúszva egy évvel... Szerintem is :D
2017. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy 2-es írja.... Le se carták akkoriban a gyerekeket, tán játékaik sem voltak de legalábbis nem otthon. Ha úgy emlékszik szótfogadtak az ő idejében, az azért volt, mert egész nap kint voltak a gyerekek csak este mentek haza, ill alapból megverték ha valamit nem csináltak meg/jól. A gyermekgondozás/nevelés szerencsére nem ugyanott tart, de azért még most is sok a hiányosság és a javítanivaló...
2017. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!