Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen engedtétek a...

Hány évesen engedtétek a gyereketeket elsőnek ottalvós táborban? Kisfiam 8 éves minecraft táborba írattam be, de félek mi lesz ott vele.

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megis mi lenne ? Gondolom lesznek felugyelo tanarok.
2017. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz ott vele?-hát ez gyerek függő. Ha otthon még egy pohár vizet sem engedett magának, és kis túlzással a fenekét is kitörlöd akkor bajban lesz...
2017. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha előtte nem aludt máshol,nem táborral kezdeném.én pl 8 évesen egy honapra mentem táborozni egyedül,fiamat 7 évesen elengedtem táorba,de ismerek olyat aki 10 évesen bőgött minden este h vigyék haza
2017. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Aludt már máshol csak az a gond ha nem rakják az ételt elé nem eszik. Képes lenne egész nap nem enni. Ráadásul azt sem eszi meg amiben csont van.

Remélem nem lesz gond ott vele :(

2017. júl. 23. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Táboroztató pedagógusként:

Vegyes korcsoportban volt velünk 6-7 éves kislány, a nagyobb lányok között nagyon sokat sírt, nagyon kilógott a csoportból (igaz, hogy ő csak véletlenül került be a csoportba, 8 volt az alsó korhatár hivatalosan).

Volt 8-9 év körüli testvérpárunk, ott a kisebbik volt a szociálisabb, nagyon jól érezte magát, a nagyobbik tesó sokat sírt anyuka után, majdnem haza is vitette magát, annyira kiborult.


Ezek mind első táborosok voltak. Én azt mondom, személyiségtől függ. Nyitottabb, szociálisabb gyerek hamarabb meg fogja találni a helyét, mint egy olyan, aki anyun csüngő típus idegenek között.


Saját gyerekkoromra visszaemlékezve: 7 évesen voltam először táborozni, imádtam. :) Bár tény, minden nap beszéltünk szülőkkel, akkor még bedobós telefonon. :)

2017. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő szeretne menni?
2017. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En ennyi evesen voltam eloszor es nagyon elveztem, minden evben mentem utana. 18/l
2017. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
En elsős koromban voltam először. Azóta minden évben legalabb 2be megyek. Imadom. 13/l
2017. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!