Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tud egy kisgyerek...

Meddig tud egy kisgyerek gyerek (ovis) wc-t használni?

Figyelt kérdés
Első gyerekünk 2,5 éves, épp alakul a szobatisztaság. A házat átalakítjuk kicsit, lesz külön fürdő és wc. Akartam, hogy legyen két wc, egy külön helyiségben és egy a fürdőszobában. Most arra gondoltunk, hogy a fürdőben lévő lehetne kisméretű gyerek wc. Technikailag végülis csak annyi lenne, hogy kis wc-t kell venni és amikor majd már nem kell, akkor kicseréljük a wc csészét nagyra. De vajon mennyi ideig használná a kis gyerek wc-t? Első gyerek, nem igazán tudom. Oviban gondolom 7 éves korig kicsi van, utána suliban már nagy. De vajon suliban is elég lenne még a kicsi egy ideig? Vagy már akkor bőven kellene a felnőtt wc méret? Már jön a kistesó, így őmiatta is jó lenne. Köszi a válaszokat!
2017. júl. 23. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A 6 évesemnek már kicsi az ovis wc.
2017. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van középméret is. Az általános iskolánkban nagyobb van, mint az oviban, de kisebb, mint egy normál.


De egy fellépő egyszerűbb.

2017. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Felesleges a gyerek wc... ha már elég nagy ahhoz, hogy wc-t használjon, akkor fel is tud rá ülni. Gyerekülőke és kész.
2017. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiunk 3,5 éves és fellepo nélkül felül a wc-re, csak szűkítője van. De ha sürgős az ügy, akkor azt is kihagyja. 😊 Feleslegesnek gondolom a gyerek WC-t. És érdemes lenne a szakembert megkérdezni, hogy valóban elég-e a kagylót cserélni vagy azért nagyobb munka ez. Én egyetlen házat ismerek, ahol csináltak külön gyerek wc-t, de ott komplett külön gyerek fürdőszoba is volt. És ők milliárdosok, ráadásul pont fürdőszoba és építőipari boltjaik vannak. Nekik nem számított, hogyha kicsit bontani is kellett.
2017. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem nagy kunszt a dolog, még ha nem vagyunk milliomosok sem. Én pl. szívesebben ülök saját méretűre, mintha egy 2x akkorára kéne lépcsőn felülnöm, szűkítőre. De nem is ezt kérdeztem igazából, hanem hogy kb. hány éves korig lehet jó a kis wc.
2017. júl. 24. 06:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvónőként, én nem ajánlom. A kicsiknek és a középsősöknek még általában kényelmes, de egy nagyra nőtt 5 éves már feszeng rajta. 6-7 évesen katasztrófa, a legtöbb nagycsopis utálja.
2017. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kislanyom 2,5 eves es a normal nagy wct hasznalja. Felesleges a gyerek wc.
2017. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!