Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni, ha a gyerek...

Mit lehet tenni, ha a gyerek semmit nem visel el magán?

Figyelt kérdés
Nem tűri a zoknit, cipőt, sapkát, takarót, hálózsákot, stb. Most melegben nem probléma, de mi lesz ha jön a hűvösebb idő? 14 hónapos, mindent tép le magáról :(
2017. júl. 27. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell vizsgáltatni, hogy nincs-e betegsége pl. autizmus.
2017. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
14 hónaposnál, ha autista se állapítják meg, csak később...
2017. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Autizmus??? Ennyire komoly is lehet abból hogy nem szereti magán ezeket? :(
2017. júl. 27. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Vagy egyszerűen csak melege van, nem? Én sem tűröm magamon harmincvalahány fokban a hálózsákot, a zoknit, a takarót meg a sapkát ...


Miért akarsz rá sapkát adni nyáron?

2017. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Dehogyis, csak ma már mindenki autistáz... nem kell rájuk hallgatni, az autizmust még úgysem lehet vizsgálni ennyi idősen.


Normális, majd kinövi :)

2017. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi idősen a fiam is ezt csinálta csak a hálózsákot nem tudta leszedni magáról. Nem emlékszem mikor szokott le róla, most 22 hónapos és már nem csinálja. Vagyis csak akkor, ha melege van.

A sapit furcsa módon télen nem szedte le magáról amúgy, akkor volt olyan 15-17 hónapos.

2017. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha fázik, nem szedi le a ruhákat.
2017. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Mire tél lesz, idősebb lesz, okosabb is és addig 1000-szer el is mondhatod.

Kislányomnak is volt vetkőzős időszaka, pont ennyi idős kora körül. Kora ősz volt, a harisnyát is lehúzta magáról (a body alá adottat is).

Szép lassan elmúlt. Később is vetkőzött ugyan, de csak ha melege volt és kb. 1,5 évtől meg lehetett vele dumálni, hogy pl.: a "napkalap marad, akkor is ha zavar".

2017. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom, azért merült föl ez most a kérdezőben, mert hirtelen lehűlt a levegő, és jó lenne valami melegebb ruhát a gyermekére adni. Egyébként valóban a mai 19 fokban, szélben én is adtam egy-egy szellősebb sapit a gyermekeim fejére.

Szval sztem tök normális, hogy nem viseli el ezeket. Megszokta most nyáron, hogy akár egy szál pelusban is rohangálhat, persze, hogy lázad a ruhadarabok ellen. Az én fiam ma a zokni láttán sírta el magát😀

Egyébként a lengébb nyári ruhát szívesen viseli?

2017. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!