Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek a férje nem...

Anyukák, akiknek a férje nem segit otthon a gyerek nevelésben és a háztartásban semmit, hogy birjátok, elváltatok, el fogtok válni?

Figyelt kérdés
Érdekelne van e valaki még ilyen helyzetben mint én.Köszi előre is.
2015. okt. 26. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Èn 4 gyerekkel vagyok így. Már nem bírom. Egyedül vagyok velük. Annyi a különbség, hogy ő fél éve keményen alkoholista. Én a váltáson gondolkodom. Simán megoldom egyedül. Igaz, csak a legkisebb megszületése óta carik ránk, de már betelt a pohár. Nem dolgozik, alkoholista.....nekem elég volt.
2015. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek még nem fáj eléggé, második babán gondolkodik. Már nem tudom, mivel hívjam fel a figyelmét arra, hogy ki fog készülni. Van, akinek kell a teher, a nyomás, hogy rájöjjön, hogy a gödörből nem ásóval vezet ki az út. Egy családban két felnőtt van, a terheken pedig osztoznak. Ahol ez nem így van, ott az egyik felnőtt nagy hibát követ el. Az, amelyik a kapcsolatban benneragad. A másik olyan, amilyen, de akinek nincs annyi önbecsülése, hogy kikérje magának ezt a viselkedést, annak ki kell készülnie, mert más út nem vezet ki a helyzetből.
2015. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, hogy őszinte legyek, már megfordult a fejemben! Nem egy férjek gyöngye...de ezt tudtam a gyerek előtt is. Ezért vállaltunk egyet gyereket. Így teljesen jól megvagyunk.
2015. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az én párom mindig is nagy here volt házimunka terén, nagyi, anyuci és nővére mellett úgy nőtt fel, hogy tökre nem volt dolga, apaminta híján nem is fogja fel, hogy neki is részt kellene ebben venni.

elég idegesítő, mondjuk szerencsére én meg tökös csaj vagyok. most még kicsi a gyerek, de már érik a gondolat a fejemben (vagyis már jó régóta érlelem)

egy szép nap, ha betelik a pohár, elé fogok állni, aztán majd takaríthat újra neki a nővére és az anyja :)


én ettől függetlenül boldog vagyok, nagyon szép és édes gyerekünk van, egyébként nagyon jó apa, és normális ember is, sajnos ez a fogyatéka egy óriási hiányosság, ami alkalmatlanná teszi a párkapcsolatra (ja és nem is lehet vele beszélni) szóval én tudom, hogy nem maradunk mi együtt, csak idő kérdése, de én nem szomorkodom, bánkódom, max. türelmetlen vagyok, és kicsit aggódok a jövőn, ennyi. még korai lelépnem, 2,5 éves a gyerek, egyedül azért még nem menne. (igaz, hogy házimunkát nem végez, de legalább ha belekezdek valamibe, vagy csinálom a házi feladatokat, akkor a gyerekkel lekötik egymást. ez egyedül, külön háztartásban nem lehetne megoldható, ezt fel tudom fogni)


szerintem ha látod arra az esélyt, hogy egyedül is boldogulj (főleg mert akkor csak a gyerek meg a magad dolgát kell intézned, utána már nem kell gürizned) akkor lépj, mert megváltozni úgysem fog, a múltat meg már nem tudja jóvá tenni ha egy kicsit megváltozik - mert nagyon úgyse fog. amúgy is, egyedül vagy tudsz találni valakit, aki jó társad lehet, és meg tudod tapasztalni, milyen egy egészséges kapcsolat. persze ehhez kell az, hogy alkalmas legyen az idő, meglegyenek a lehetőségek a "lelépéshez"


kívánok neked sok erőt, és büszkeséget, önbecsülést, optimizmust, illetve hogy minden forduljon jóra :)

2015. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyedül maradtam vele. 15 hosan. Most 5 éves! Többet sérült a lelke mint nekem! Jelenleg a "gyász" időszakot nem tudja lezárni! Most segitséget kértem.


Amugy jobb igy, mert nem kell alkalmazkodnom. De ha tehetném, visszacsinálnám a gyerek miatt!

2015. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A férjemmel eleinte nem volt gond, akkor kezdődtek a problémák mielőtt terhes lettem és tartott egészen addig amíg egyszer végleg be nem telt a pohár (fél éves volt a kisfiúnk) és közöltem vele hogy el akarok válni. (nem voltak óriási problémák, csak szart mindenre, playstation ment minden este, hétvégén piálgatás, állandóan utána takarítottam és pakoltam, én nem erre vágytam és nem is voltam hajlandó tovább elviselni) Én komolyan gondoltam, el akartam válni, szerettem volna nyugit, függetlenséget, csak a kisfiam és én. Aztán megváltozott a férjem miután megfenyegettem és látta hogy nagyon komolyan gondolom. Most már 2.5 éves a kisfiúnk és van egy 1 éves kislányunk is, mintaférj és mintaapa, mindenben segít, tényleg mindenben.
2015. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos van. Nállunk is ez a a helyzet, és már fontolgatom, hogy elválok tölle, mert olyan mintha nem lenne. töllem vár el mindent, ö csak nézi a tv-t, netezik, munkája 8-17 óráig van. bizony elfárad szegényke, de még azt is elvárja, tegyem elé az ételt, ugy mint a gyerekeknek. És én is eljárok dolgozni, meg ott van két ovis gyerek, háztartás. Ugyérzem, semmibe vesz engem. Csak cselédnek néz?!Nem tudom másnak nevezni, mint atplónak az ilyet, hogy annak ellenére sem változik, hogy szová tenném neki. Ellenben pedig látok olyat, hogy anyuka pihen, apuka föz. gyerekkel játszik, foglalkozik.
2015. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nagyon igazat irtok, utolso ketto is
2018. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Én azt nem értem, hogy miért vállalnak sokan ilyennel gyereket. Nyilván nem a szülés után kezdődik, hogy semmit sem csinál otthon.


Ki milyen virágot szakít olyat szagol ugye.

2018. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!