Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is rossz apa vagyok?

Szerintetek is rossz apa vagyok?

Figyelt kérdés
Ma együtt tévéztem a kisfiammal (7 éves) és mivel meleg volt egy üveg sört ittam tv nézés közben. A fiam vagy negyed órán át nyaggatott, hogy adjak neki is. Behoztam egy 0,3dl-es poharat és azt kb háromnegyedig töltöttem neki sörrel. Megbeszéltük, hogy ebből nem lesz rendszer és hogy ne mondja el a feleségemnek. Persze amint lehetősége volt rá rögtön azzal kezdte, hogy "apa adott sört" elmagyaráztam a feleségemnek a történteket és szerinte felelőtlenség volt adni neki és nem vagyok túl jó szülő. Szerintetek?
2017. júl. 29. 21:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%

Igen, szar.

Egy 7 évesnek egy korty is sok, te pedig majd' 2 dl-t itatsz vele?

Sör van az agyad helyén is?


Még ha megengedted volna, hogy megnyalja a habját, az hagyján, de ez...

2017. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
77%

Igen, egyrészt mert simán nemet kellett volna mondanod, nem kell mindent megengedni, mert így egyszerűbb. (Vagy megmondod, hogy holnap kap alkohol menteset) De egy 7 évesnek sör??? Felnőtt vagy és ezt mégis el kell magyarázni, hogy miért gáz?

A másik gond, hogy arra bíztatod, titkolózzon az anyja előtt. Hogy várhatod ezek után, hogy mindig őszinte legyen, ne hazudjon?

2017. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
50%
0,3 dl háromnegyede az mennyi? 2 cl körül? Nem gáz.
2017. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
42%
Egy fel kavespoharnyi boven eleg lett volna... felnott no letemre en szoktam ket deci sort meginni, nem egy 7 eves gyerek... o ennyitol siman be is rughat...
2017. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező máskor ide ilyen kérdést inkább ne, mert szét szednek.. :/

Szerintem amúgy semmi baja nem lesz annyi sörtől... tudjátok mennyi 0,3 dl??

Elmondta a fiának hogy ebből nem lesz rendszer, a felesége elől meg azért próbálta eltitkolni mert tudta hogy fog rá reagálni..

Nyugodtan le lehet pontozni :D

Ja és nő vagyok :D

2017. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
88%

gyerekek nem 3 deci hanem 0,3 deci 3/4e

ahj okosak félreolvasták és már is jönnek hurrogni

2017. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%

Nem volt jó ötlet de nem dől össze a világ.

Most az egyszer előfordult, többet ne de azért ennek alapján erős rámondani valakire hogy szar apa.

2017. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
47%

B+!

3cl-nek adtad a 3/4èt vagy 3dl-nek???

Mert nem mindegy!

Èn mèg az alkoholmetes citromosból is csak kortyot adok.

2017. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Ez nem volt normális dolog. Én is nagyon kiakadtam volna. Nem kell már most alkoholizmusra nevelni. Ő még gyerek, igyon szörpöt vagy gyümölcslét.
2017. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
70%
Az alkoholra alapbol nemet mondanek, ha gyerek kerne, legyen az 7 vagy 14 eves.
2017. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!