Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves égetnivalóan rossz...

9 éves égetnivalóan rossz kisfiúnak nyáron katonai tábor? Ott alvós lenne 9 napos

Figyelt kérdés

Osztályfőnöke javasolt egy Military tábort a balaton mellett. Ő kézzel lábbal tiltakozik, minecraftos táborba szeretne menni.

De sajnos nem érdemli meg, hiába jó tanuló 4,7 átlaggal borzalmas amiket művel.


2017. máj. 20. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
10 évesem is fog menni. Nem azért mert rossz gyerek,hanem mert tök bulinak tartja
2017. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nevelés kell neki, nem katonai tábor.
2017. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%

Én maximum olyan táborba küldeném, amit ő is szeretne.

Ráerőltetni felesleges, csak sérüléseket okoznál vele.

El kellene vele beszélgetni, normálisan, mert biztos oka van hogy így viselkedik. Nyomatékosan javaslom, mert később nem nagyon fog veled megosztani semmit az életével kapcsolatban.

Olvass pár gyerekneveléssel kapcsolatos könyvet, vagy járj el egy-két tréningre.

2017. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Égetni valóan rossz...

Miért, iszik drogozik???

Valoszinuleg unatkozik az energiája nincs lekötve.... Mikor legyen gyerek ha most se ?

Katonai táborba kûldheted ha idősebb lesz.

2017. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Mit tud tenni egy 9 eves ami annyira rossz?

Es miert katonai taborba kuldened az helyett, hogy nevelni probalod?

En nem buntetesbol kuldenem egy taborba, hanem jutalmul abba ahova szeretne ha elotte bizonyitja, hogy jo utra tert.

Nem jo szerintem ,,kidobni,, a gyereket mert csunyan viselkedik. Valami oka van am annak, azt kene orvosolni!

2017. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a 10 éves ötödikes fiúk feldarabolták a tornaterem öltözőjében lèvő padokat és kidobálták az ablakon. Műanyag kupakokat gyújtottak, meg dezodort. És csupa fehér felsőközèposztálybéli gyerek egy jó nevű általánosban.
2017. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Utolso,

Azokra a gyerekekre gondolsz akiknek a szulei egyfolytaban dolgoznak azert nincs idejuk a gyerekkel foglalkozni, vagy azokra akik a teve elott doglenek azert nincs idejuk? Ugye abban egyetertunk, hogy azok a gyerekek akikre jut otthon ido, akik nyugodt csaladi korulmenyek kozott elnek, akikkel a szuleik ERDEMBEN foglalkoznak, akiket szeretetben-odafigyelessel nevelnek, azok nem csinalnak ilyet?

2017. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Majdnem minden gyerek ilyen közegből jött az osztályban, a 2 harmad normális volt, pedig átélt mindenki mindenfélét, amit csak lehet, veréstől az elhanyagoláson át a molesztálásig..


Mégis a gyerekek egyik fele tudott viselkedni, és nem a "jobb" családi háttér miatt.


A katonai iskola szerintem sem megoldás, de egy erőskezű jóérzésű férfi példakép kell a fiúknak és a lányoknak is. A csapatszellem pedig szintén fontos, nekem mindig is tetszett a katonásdi, ahol mindenki egyenlően kezd.


Nem tudom milyen lehet egy ilyen tábor, de ha hasonlít a cserkésztáborokra, elküldeném a gyerekem. Nem büntetéskèpp, hanem élményként, hogy tapasztaljon valami mást is.


Nálunk ezt a példát a népes rokonság szolgáltatta, mindenkinél kellett nyaralni egy kicsit, mindenki életviteléhez és szokásaihoz alkalmazkodni egy időre.


Biztos, hogy a gyerekkatonaság sokkal lazább, mint egy hét az egyik nagynénémnél.

2017. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most a héten az iskola tejet dobálta ki a harmadikról. Utcán emberekre

Előtte ragasztót öntött egy lány táskájába sorolhatnám még.

Semmi sem használ nála, büntetés jutalmazás rég csődött mondott.


Rajziskolába jár ami érdekli is, de tömeg sportokról volt már, hogy elküldték. Jelenleg karate edzésre jár, de ott is vannak gondok.

2017. máj. 20. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát egy próbát megérhet de az kérdéses, hogy használ e.


Gondolom nem kínozzák vagy verik ott őket.Tehát sérülést nem szerezhet...persze tiltakozik mert nem oda akar menni.Én pl biciklis táborba nem akartam menni mert a fenének volt kedve napi 30 kilométert tekerni. Mégis elküldtek. Na bumm. Egész jó móka volt végül is. Nem lettem lelki sérült bár biciklista sem.


Az a helyzet, hogy vannak ilyen kölykök.Főleg fiúk és ennek sok esetben nem a nevelésben keresendő az oka hanem a gyerek személyiségében és/vagy a gyerekkori magas tesztotszeron szintben. A jó hír, hogy a családalapításra kinövik nagyon sokan.


Nálunk én és az egyik bátyám szófogadó rendes gyerekek voltunk a másik bátyám meg szintén égetnivaló volt.Idővel kinőtte bár a mai napig kockázat vállalóbb mint mi ezért sikeresebb is! Szóval ennyit a nevelés hatásáról. Kitartás!

2017. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!