Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ruhát (és miből mennyit...

Mennyi ruhát (és miből mennyit) viszel egy alig 2 évesnek 7 napos vízparti nyaralásra?

Figyelt kérdés

Ha a mosás körülményes és lehetőleg nem is akarsz.


Épp pakolok, s kezd elszaladni velem a ló. Már több ruhát pakoltam oda neki, mint a férjemnek és magamnak összesen. :D


Kíváncsi vagyok mások mennyit visznek.

Kislány egyébként, így lenge strandruha, nyári overál (=napozó), short, póló... jönnek szóba.


2017. júl. 31. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A napok száma kétszer, két és félszer.
2017. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Egy napra két ruhát, 2-3 szebb ruhát is, ha elmennénk valami jobb helyre, plusz hosszú ruhát, tehát egy hosszú nadrág és pulcsi.

Nekünk mondjuk egész héten jó időnk volt, így a napi két ruha soknak bizonyult, egész nap a víznél voltunk, oda nem kellett ruha😊

2017. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Én is a napi 2 váltád ruhát pakoltam be neki. Plusz 1 hosszú garnitúra meg egy térdgatya( csúszda mániája van)

Meg egy kardigán.

Kellett is ennyi. Már miden nap sikerült leennie magát, vagy leöntenie magát :)

2017. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pólóból és bodyból én is kétszeresét vittem a napok számának. (Mármint vagy pólót, vagy bodyt hord, tehát mondjuk egy hétre mindegyikből hetet.) Én gyerekem fiú, így rövidnadrágból kb annyit, ahány napra mentünk. Hosszú nadrágból csak 2-t, de mi Horvátországba mentünk, ott ritka ilyenkor a hosszúgatyás idő. Pulcsiból is kettőt. De olyan picik ezek a ruhák, nem foglalnak sok helyet.

Egyébként mi a ruhák felét tisztán visszahoztuk, annyit voltunk fürdőruhában, hogy nem használtuk el, de ezt előre nem tudhatod. Hosszú ruha elő sem került.

Ja, alvós ruhát ne felejts majd el vinni!

2017. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem is sok, amit eddig pakoltam, sőt.
2017. júl. 31. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:

2-3 roviduju egy napra és 2 rovidnadrág.

Igy soknak tunik, de ha nem lehet mosni, akkor kell ennyi ruha.

2017. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves lányom 1 hétre kapott 10 db rövidgatyát, 10 db pólót, 3 csinosabb szettet, 10 db bugyit, 1 rend hosszabb ruhát bár tudtam, hogy este is meleg lesz és a töredékét sem használta. A fürdőruhák voltak rajta szinte mindig. A lakásban felkapott egy pólót rá. Jövőre a 2 gyereknek fogok ennyi cuccot pakolni.
2017. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!