Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ruhát vigyek 18 hós...

Mennyi ruhát vigyek 18 hós babámnak 10 napos nyaralásra ebbe a kiszámíthatatlan időben? Mosni csak kézzel tudok majd.

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most nics kiszámíthatatlan idő. 35 fok...
2010. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk 17 hósommal jövőhónapban. Én napi 2-re számolok. Tulajdonképpen elviszem az összes bodyját, poloját, naciját. Ha nem muszáj nem fogok mosni. Viszek neki még sportcipőt, esőkabit, sapit, vastagabb kabátot( mivel a hegyekbe megyünk) 1-2 hosszú nacit, pulcsit.Inkább legyen nálunk több ruha, a kocsi elbírja.
2010. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek! Igen most 35 fok van! De holnap milyen idő lesz???? Nem tudom szoktál-e híreket nézni?? Bánrévén az iszonyatos jégeső előtt kb. 35 fok volt! Tudom ez nagyon ritka, de szerintem ez kiszámíthatatlan, és 10 napról van szó nem egyről.

Másodiknak köszönöm a választ! Én is úgy terveztem, hogy szinte mindent bepakolok, csak tavaly is így gondoltam és a fele se kellett, de igazad van inkább több mint kevesebb. Jó pihenést nektek!

2010. júl. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!