Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogosan van bűntudatom, hogy...

Jogosan van bűntudatom, hogy csináljam hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Van egy 3.5 éves kislányom. Júliustól nem vittem oviba, mert amúgyis itthon vagyok mert várandós vagyok.

Eddig a nagy melegek ellenére is bírtam vele kint lenni az udvaron... De mostmár 36+4 hetes vagyok és nem bírok kint lenni csak 6 körül megyünk ki és 8-9ig kint vagyunk. Mamák dolgoznak, apa este ér haza.

Anyósom szerint bírnom kell a meleget is, mert a kicsi miatt nem érhető ilyen dolog a nagyot...és mi lesz később.Meghogy én még fiatal vagyok -bírni kell.

Anyukám meg azt mondja, hogy maradjak bent a hűvösbe mert a nagyobbnak sem jó ha kimegyünk ilyen melegben és játszhatunk bent is közösen. Természetesen normálisabb időben kimegyünk.

Mi lenne az aranyközépút?

Egyszerűen nem bírok kint lenni :( napközben alig van árnyék, a lányom meg összevissza szaladgál őt nem izgatja a meleg + ugye várja hogy játszunk ahogy csináltuk is még 1-2hete

Ki hogy oldotta meg?

Köszönöm a válaszokat.


2017. aug. 2. 09:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
basszus nehogy hallgass anyósodra! hőségriadó van, nemhogy egy gyereknek, vagy egy terhes nőnek, hanem senkinek nem kéne kint lennie, akinek nem muszáj! amúgy én terhesen konkrétan ájuldoztam a melegtől, augusztusban szültem, 20 évesen, szóval még arra se lehet fogni, hogy nem voltam fiatal...
2017. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi se megyünk ki, én sem bírok kint lenni. Én tudom magamról hogy kevesebbet bírok mint a dédimama, de pont nem érdekel. Felnőtt ember vagyok, aki nem ad kalácsot, az ne adjon tanácsot se.
2017. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Maradjatok a hűvösben, senkinek sem jó ez a 40°C, és bent is lehet jókat játszani, meg fogja érteni a kislány, hisz több esze van, mint egynémely partvonalról beleugató felnőttnek.
2017. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesem van, 23 hetes ikerterhes vagyok, reggel megyünk boltba, ügyeket a intézni, aztán este 7 után járunk ki az udvarra. Éget a nap, én napallergiás vagyok pár éve, nem fogom kint égetni sem a másfél évest, sem magamat a tűző napon 10-től estig.
2017. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így csináljuk, pedig nem vagyok terhes, a két kisgyerekkel ben vagyunk ebben a melegben, a játszó nagy része napos, nem maradnak az árnyékban, így csak délután 5-6 körül megyünk ki, mikor árnyék van, igaz megőrülünk bezárva nap közben, de ilyen melegben nem egészséges kint pácolódni. Nem tudom mit mondana anyósod, ha kint lennél rosszul és emiatt esne baja a gyerekednek. Te tudod mit bírsz, nehogy másra hallgass!
2017. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő vagy, már van egy gyereked is, nem értem akkor miért hallgatsz, ilyenekre akik ennyire marhaságot mondanak? Nagyon jól tudod, hogy ez a meleg nem egészséges senkinek.
2017. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok terhes, de 10 és 5 között én se megyek ki a 2 évessel, mert embertelen. Anyósod menjen ki maga, majd rájön.
2017. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az anyósod egy nem normális bunkó.

Dehogy kell neked kint lenni ebben a kánikulában. Menjetek este, mikor már kicsit jobb az idő. Kislányod ki fogja bírni, pár hétig.ösd le a házban.

2017. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Mi sem megyünk ki napközben. De egyik kisgyerekes szomszéd sem. Mondjuk én hiperstimulacioval vagyok itthon, de ha egészséges lennék, se mennénk ki az esti órák előtt. Ha emiatt sorozatgyilkos testvérgyűlölő lesz a fiunk, hát vállalom. Mondjuk a fiunk sem akar kimenni. Az alatt is minden baja volt, míg 10 perc alatt tele engedtük a medencéjét.
2017. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Még az oviban is bent maradnak fiamék ebben a hőségben...


Férjem olyan 3 körül viszi haza, vagy medencéznek árnyékban, vagy bent vannak. Olyan 6-7 körül megyünk ki, locsolás, játék, és kb 8-fél9-ig maradunk az udvaron.


Egy gyereknek nem jó ez a meleg. Tehát nem a terhességed miatt maradtok bent, hanem a hőségriadó miatt!!!

Anyós mit szólna, ha napszúrást kapna a gyerek, vagy kiszáradna... Biztos azért is te lennél a hibás.

Ne hallgass senkire, csakis magadra!!!

2017. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!