Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha minden rokon...

Mit tegyek ha minden rokon messze, aki mega közelben és a gyerek imádja, lejárat mindenkinek?

Figyelt kérdés

Ilyen olysn válások miatt is ill mindenki máshova költözött az országban szo szerint a gyermekemnek csak egy nagyija és dédije van.

A nagyi "gyerekellenes", munkamániás, nem lát szívesen, a dédi meg egy pletykafészek, lejárat a saját társasházában de a sajátomban is és ma a játszótéren is.(pl amikor orrszi porszizom a gyermek orrát ami neki nem tetszik de tűri hősiesen, ez ugy megy szét hogy én egy brutál anya vagyok meg szegény gyerek.a játszón nem játszik az unokájával, hanem más gyerekekkel, meg dicsérgeti nekem más gyerekét meg hogy fagyit csinált neki(az enyém még kisebb, nem tud neki fagyit csinálni és nrm marad meg ölben-elvégre játszótéren van-erre neki áll zsarolni a gyermekem hogy nem szeretsz azert nem jössz ide?indulatosan elmagyaráztam hogy a szeretet nem olysn hogy hol van hol nincs, ne traktálja ilyenekkel a gyermekem szoval ilyen viták miatt rossz a kapcsolatunk de mivel szinte csak mi vagyunk egymásnak mindenre fátylat vetünk mindig)


Igazábol minden ilyen embert kizárnék, de a gyerektől vonnám meg a maradék rokonait..


2016. júl. 20. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mert eléggé csapongó a leírás, nem derül ki, hogy mit szeretnél megtudni.
2016. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!