Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Problema ha nem talalkozunk a...

Problema ha nem talalkozunk a vedonovel?

Figyelt kérdés
Talan 2x jott ki hozzank a fel eves statuszt meg beirta a kiskonyve azota felenk sem nez. Neha talalkozunk mikor vedooltast kap a gyermekem. Igazabol nekem nincs igenyem a tanacsaira. Nekem vagy neki lenne a feladata h.tartsuk a kapcsolatot? Nekem kellene jelentkeznem? ha kotelezo persze megteszem de ugy sejtem ez lenne a munkaja. A tanacsai remesek de ez mellekes.
2015. ápr. 16. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm kicsit túlbuzgó...az sem jobb! :) Másfél éves a gyerekem, de ha erre jár mindig becsenget. Ha közeledik az egy éves státusz, akkor csörögj rá, hogy találkoznotok kell. Addig nem keresném.
2015. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, a státszvizsgálatokat meg kell csináltatni, benne van a kiskönyvbe, hogy mikor esedékesek, nézd meg és vidd el a gyereket. nem kell tanácsot kérni, de az oviban, később az iskolában kérni fogják ezeket!
2015. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar 1,5 eves....akkor felkeresem...
2015. ápr. 17. 08:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Én úgy tudom hogy törvényileg elő van írva: 6 hetes korig hetente, aztán 1 éves korig havonta kell a védőnőnek latogatni a családot. Nekem nagyon szuper védőnőm van, jött is szépen ahogy kell. Ha gondom volt és telefonáltam mindig segített, recepetet íratott a dokinővel.... Én kifejezetten szeretem mikor jön, vagy mi megyünk hozzá.
2015. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn 1 èves koráig havonta vitem a lányomat mert azt beszèltük meg hogy leviszem èn rendelöbe azota meg minden èvben 1x megyünk le státusz vizsgálatra .
2015. ápr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Igen, nálunk is havonta jelentkezett, vagy csak beállított hozzánk. Én nem tudtam volna észben tartani a státuszokat, így jó volt hogy ő jelezte. Másfél éves a fiam és ismét havonta fogjuk látni mert jön a tesó. Így mindkettőt lerendezzük egyszerre. :) Azért kérdezz rá kérdező, hogy nálatok hogy vannak a státuszok (kiskönyvben is benne van mondjuk), mert fura hogy ezzel neki nem kell elszámolnia? Nekünk csúszott a 15 hós oltás betegség miatt, és amiatt is felhívott a védőnő hogy várhatóan mikor visszük oltani...elvileg neki ezt is jelentenie kell.
2015. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!