Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 és fél éves és bekakil -...

5 és fél éves és bekakil - miért? Kivizsgáltassam?

Figyelt kérdés
Nagyjából három éves kora óta szobatiszta a kisfiam, szólt, ha kellett kakilnia. Idén júniusban 4-5 alkalommal a kisgatyába kakilt, és utána szólt. Próbáltam nem drámázni emiatt, csak kértem, hogy szóljon időben, ha érzi az ingert. Egész júliusban nem történt baleset, és most megint, már másodszor fordul elő. Elmélyülten játszott, azt mondta, nem érezte, hogy ki kellene mennie. Pszichológushoz vigyem vagy általános kivizsgálásra? Vagy várjak még vele?
2017. aug. 8. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre próbáld figyelni, és kérdezgesd tőle nem kell e kakilni.


Lehet annyira belemélyedt a játékba, hogy nem vette észre.


Én még kivárnék pár hónapot mielőtt orvoshoz viszem.

2017. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem történt valami mostanában? Kistesó született, költözés, összeveszés az apjával? Valami változás az életetekben?
2017. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Hát érdekes. Szerintem a háziorvosnak meg lehet éppen említeni, hogy ezek történnek.

Régebben a szomszédban volt egy lány aki már másodikos volt de éjjel mindig bepisilt. Végül elmúltak neki ezek a dolgok.

2017. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen időszaka a nagyfiamnak, amikor várandóa voltam a tesóval. Magától elmúlt.

Esetleg nincs valami változás mostanában az életetekben? Lakás, tesó, ovi, többet van mamánál, stb?

2017. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a francért lettem lepontozva?!
2017. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy véget ért az ovi, és elkezdődött a nyári szünet, amikor ez a dolog elkezdődött. Van egy bátyja, aki nagyon szereti, de néha egymás agyára mennek. A férjem és köztem minden rendben. Talán a tableten láthatott olyan mesét, amitől szorong, ezt most felfüggesztjük egy időre.
2017. aug. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!