Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel jatszik egy 2 éves kisfiú?

Mivel jatszik egy 2 éves kisfiú?

Figyelt kérdés

Ajándékot szeretnék venni, de olyat akarok ami még nincs neki de sokan dicsérik.valami merész ötlettel is élő állnék.


szereti az autókat minden mennyiségben,van duploja de az meg kevésbé érdekes, fejlesztő játékok nem kötik le (fatablan a figurakat helyre tenni,karika piramis es hasonló).van motorja,felfujt állata amin ülve rugózik.konyveket is szereti,rajzolgat de a gyurmát nem akarja megfogni.autopalyat,vonatsint meg szetszedi egy idő után. plüss nem erdekli.jatszohazban babakonyhában sokat matat,de az nem lányos?nemtudo.koszi a segítséget


2017. aug. 10. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egy játék hogyan lenne már lányos? mert a férfiak nem főzhetnek? a fiún nem mehetnek be a konyhába vagy mi? ha fiú játszik vele, akkor fiú játék, akkor is ha barbie, ha lány játszik vele, akkor lány játék, akkor is ha traktor. a játékoknak nincs neme.
2017. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lányos.

Ha szeret vele játszani,hát vegyél azt.

Egyébként az én másfél éves fiam is sokat

játszik a három éves nővére játékkonyhájával.

2017. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Én fiam is nagyon szerette, és nem ment félre! :)
2017. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyémet nem érdeklik a játékkonyhák, de ha érdekelné, kapna. Szerelés és szerszámkészlet nem hozza lázba? Vagy játék fűnyíró? Az én kisfiam ilyesmikért is meg van őrülve. Nagy dömpere van?
2017. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két éves a fiam, karácsonyra kapott játékkonyhát, ennek már fél éve és azóta is minden nap játszik vele.

Ezt én sem értem, hogy lenne egy konyha lányos? Hiszen a mesterszakácsok 99 százaléka férfi!

Külföldön lakom, itt a férfiak többször főznek mint a nők.

2017. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,meggyoztetek.vettem neki jatekkonyhat, holnap meg is kapja!:)
2017. aug. 11. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!