Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyi időre "passzoljátok"...

Ti mennyi időre "passzoljátok" le a gyereket a nagyszülőknek?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs gyerekem, csak a nyári szünet kapcsán merült fel. Van olyan ismerősöm, akik nem tudják megoldani máshogy, így az 5 éves gyerek 2 hete a nagyinál van vidéken. Máshol a 8 éves gyerek egy éjszakát se alszik el a nagyanyjánál. Nálatok hogy megy ez és hány éves a gyerek?
2017. aug. 19. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
5 éves a lányunk. Idén volt először nélkülünk 3 napot a nagyszülőknél, de csak azért, mert kifejezetten kérte. Az ovis szünetet simán megoldjuk ketten.
2017. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Évente kétszer a temetőben meglátogatjuk őket.
2017. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nem "lepasszolás" van. Ha a gyerek szeretné, akkor ott hagyjuk plusz 1-2 hétre, de amúgy nem mondogatjuk neki, hogy maradj már ott pár hétre.
2017. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Alig lehetett hazahozni imád a nagyszüleinél lenni :)

Nem lepasszolás ha szereti őket. Sokkal érdekesebb neki a faluban mint velünk a városban, panelban

2017. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk én vagyok a 'gyerek' (15/lány) és én 1 éves koromtól kezdve rengeteget voltam a mamámnál. Az egyiknek kertes háza van, míg a másik velünk egy városban lakik egy kis panelban, nála csak oviban aludtam ha nagyon muszáj volt. Viszont másik mamámhoz mostanában is szoktam menni aludni a testvéreimmel együtt. Igaz otthon is ellennénk egyedül, de néha kell egy kis kikapcsolódás, anyáéknak és nekünk is. Max egy hétre szoktunk menni, mamát se akarjuk túlterhelni. Legkisebb öcsém most volt először nála egyedül, 2 éjszakát (2 és fél éves).
2017. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
4-6-9 évesek, heti turnusokban voltak a mamáknál, összesen 4 hetet a nyáron, de volt közte egy hét itthonlét is.
2017. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Havi 1 szombat estére (17-reggelig vagy kb 17-22:00) attol fugg ott szeretnének-e aludni.

Meg pl ha parom nincs itthon es vhova mennem kell, akkor anyu atjon arra az 1-2 órára :)

2017. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó vagyok


2,5 és 5 évesek :) 1 fiu egy lany

2017. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos a nagyi nem vállalja éjszakára így az 5 éves lányom még soha nem aludt nélkülünk :(((

Pedig nagyon nagy szükségét érzem, hogy végre nő is legyek, nem csak anya, de sajnos ez reménytelen.

2017. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
4 éves, úgy 2-3 havonta egyszer reggeltől estig anyukám vigyáz rá
2017. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!