Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kötelező óvoda, mikortól?

Kötelező óvoda, mikortól?

Figyelt kérdés
Ha a kisfiam október 24-én lesz 3 éves, akkor mikortól kötelező neki az ovi?
2017. aug. 20. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha most október 24-en, akkor 2018. szeptember 1-től kötelező az óvoda.
2017. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Így van, ahogy az első írja.
2017. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így gondoltam. Persze én szeretném ha most menne, csak még nem szobatiszta. Remélem lesznek olyan rugalmasak, hogy azt mondják hogy mehet novemberben vagy dec-ben, amikor már szobatiszta....
2017. aug. 20. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha tavasszal nem adtál be jelentkezést, akkor idén már semmilyen körülmények között nem veszik be.
2017. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De beadtam. Fel vagyunk véve, csak a szobatisztaság hiánya miatt aggódom, hogy remélem nem mondják azt hogy jövő szept-ben mehet csak...
2017. aug. 20. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk nem veszik szigorúan a kezdés időpontját. Akkor sincs baj, ha valaki nem jelentkezik tavasszal. Most is volt nem egy gyerkőc, akinek a szülei kérték a gyerek felvételét és jövő héten mar kezdett. Falusi ovi előnye. Volt olyan gyerek is, aki novemberben kezdett volna, de nem lett szobatiszta, ezért csak januárban kezdett. Nagyon rugalmasak nálunk.
2017. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem nálunk is így lesz. Majd holnap bemegyek érdeklődni...
2017. aug. 20. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

A lányom október 22-én született és idén okt. 25-én kezdi az ovit. Szerencsére már 3 hónapja szobatiszta.


A szobatisztaság addig még nálatok is bőven kialakulhat. Van olyan kisgyerek, aki néhány nap alatt elintézi a dolgot.

2017. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mi ovinkban is volt erről szó a szülőin, azt mondták az óvónők, hogy megy mikor szobatiszta. Itt is a szeotemberi-októberi gyerekeknél merült ez fel. Mondjuk itt is rugalmasak.
2017. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát én nem tudom, de egyik ismerősömnek jött egy papír, hogy akinek a gyereke 2017. dec. 31-ig betölti a 3-at az oviköteles. Szerintetek akkor ez mi volt? De ez tényleg tavasszal volt, de akkor ez nem ez az ősz?
2017. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!