Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves kisfiam furán viselked...

Kétéves kisfiam furán viselkedik, lehet nagy baj?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdődött amikor a bölcsődében a gondozónéni kihúzta a ponyvát. Megijedhetett, becsukta a szemét és úgy is maradt. Amikor mentem érte még midnig csukva volt, csak akkor nyitotta ki amikor kijöttünk a kapun. Ma reggel vitte apja és ahogy bementek a bölcsődébe újrakezdte. Felhívtam nemrég őket és mondták hogy becsukja a szemét, ökölbe szorítja a kezét és nem hajlandó semmit csinaálni. Hívni fogják a pszichológust. Én nagyon megijedtem, soha nem csinált ilyet. Bent semmi baja, csak amikor ki kell menni. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2010. máj. 25. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tapasztalatból mondom hogy ezzel csak fel akarja hívni magára a figyelmet.Mielőtt farkast kiált az egész bölcsöde és pszihológussal meg orvossal vizsgálgatják, előbb talán adjatok neki egy kis időt.Gondolkodjatok, talán egyszerűbb a megoldás mint hinnétek.Ez olyan lehet mint amikor a fiam szándékosan nem akart kakilni pedig már fájt neki a hasa.Elege lett abból hogy mindenki csak a hugát babusgatja,és ő vele keveset foglalkoznak.
2010. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Okos gondolatom nincs, de szeretném, ha megírnád, mi történt! Az én fiam két és fél éves, ő is sokszor megijed, kérdezgeti, hogy ez mi anya? De így még nem jártunk. Gondolok rátok, hogy minden rendben legyen és délutánra már el is felejtse.
2010. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Annyit mondtak a bölcsődében hogy talán oldódik. Úgyhogy nem hívtak senkit még. Majd figyelik ma délután és holnap és akkor eldöntik.
2010. máj. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!