Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vészelitek át, ha ti...

Hogy vészelitek át, ha ti magatok betegek vagytok egy kb kétéves mellett?

Figyelt kérdés
Lázas vagyok már harmadik napja, be van durranva a torkom és csikar a hasam, rosszul esik minden mozgás, legszívesebben aludnék egész nap, dehát nem lehet. Gyermekem meg kiakad ha nem ugrálok körülötte. Próbálok heverve játszani vele (legózni, autózni), de egy idő után elunja.
2011. okt. 12. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Várom a délutánt amikor hazaér a férjem és meg végre bedőlök az ágyba és próbálok erőt gyűjteni a következő napra.
2011. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van az a szállóige, hogy "egy anya nem halhat meg" - értsd, nem vonhatja ki magát a forgalomból.

Részvétem, nagyon nehéz ez ilyenkor, de segítség nélkül bizony nem tudsz mit tenni. Nekem egy három- és egy egyéves gyerekem van, plusz kismama vagyok. Kitartás, mást úgy sem tehetsz.

Nem vagyok a tévézés híve, de ilyen esetekben kihasználom a mesenézés lehetőségét. :-)

2011. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen nehéz, kellemetlen, de kibírjuk, te is kifogod. Én sem voltam nagy mesés, meg a gyereket sem hagytam, ilyenkor direkt jól jött, mert elég jól lekötötte, én meg pihenhettem valamelyest.

Mondd neki, hogy beteg vagy te most csak így fekve tudsz játszani a földön (tudom az sem a legkényelmesebb), de említsd meg neki, még meg is lepődhetsz, hogy ha kis időre is, de mintha megértené, és empatizálna.

Mikor hazaér férjed, kérd meg, hogy hagy maradhass egyedül a szobádban, és pihenj.

2011. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában aszkorbinsavat,(C-vitamin) mondjuk 2 dkg, és 1-2 dl vízbe tegyél bele, egy késhegynyit 2* egy nap. Ennek a c-vitaminnak, így más a kémiai kötése, arról nem is beszélve, hogy a száj nyálkahártyáján gyorsabban felszívódik, kicsit tartsd a szádban. Nagyon gyorsan segít, amúgy a tablettás hatását észre sem veszem, ezzel szemben. Jobbulást. :)
2011. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket, túl vayunk a nehezén. A tegnap katasztrófa volt...fiam folyton hisztizett, meg piszkált, de mára már jobban vagyok. Az aszkorbinsav már be van újítva, meg tegnap este bevettem két kalmopirint, folyt rólam éjjel a víz, de mára már nem vagyok lázas. El sem merem képzelni, milyen ez két v három gyerekkel, esetleg egyedülálló szülőként vagy segítség nélkül brrrr
2011. okt. 13. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!