Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Agydaganat okozhat újbóli...

Agydaganat okozhat újbóli bepisilést?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem 4 éves kislánya előzőleg már teljesen szobatiszta volt és most újra bepisil rendszeresen.Persze nem "csak" ez a tünete,hanem csupa olyan, ami agydaganatra utal.Pokoli fejfájása van,folyamatos hányingere van,naponta többször hány,furcsa járása van,és kettős látása.Okozhatja ezt is az agydaganat?

2017. aug. 22. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Birom mikor otthon diagnosztizálják a gyerek betegségét. Biztos vagyok benne h nincs akkora baj . En is fejfajos voltam 5 évesen es újra bepisilten éjjelente , 7eves koromig de kutya bajom. Vernyomas bajom volt... mert kell rogton eltemetni kb szegeny gyerket?
2017. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem méltóztatnak elvinni dokihoz azt a szegény kislány? Inkabb a neten nezik mi a baja es innen orvosolják? Szegény gyerek, komolyan mondom.. miota tart ez?

En mar akkor vittem volna ha csak 48 oraja tart kb... remelem nem hetek óta áll ez fenn. :||

2017. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ugyan ezek a tüneteim voltak és kiderült migrénes vagyok. Nem kell a legrosszabbra gondolni egyből. Orvos mit mondott? Mert gondolom már az első tünet megjelenésekor rohantak vele.
2017. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:Attól,hogy néha fáj a feje,még nincsen kettős látása és nem úgy megy,mint egy részeg.

Másodiknak:Voltak orvosnál és a vérvizsgálaton nem találtak semmit,MR felvételre októberre van időpont.

2017. aug. 22. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Októberre? Akkor vigyétek magán úton vagy járjatok a nyakukra. Ha valóban daganat lenne, akkor két hónap alatt lecsökkennek a túlélés esélyei.
2017. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor magamba vinni?!! 1x csak megengedhetik maguknak de ha MRI rendbe volt akk csak nincs nagy baj
2017. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Bocsanat a vervetel ha rendbe volt*

Gondolom fsh-t is neztek ha az rendben akkor orult nagy baj nem lehet pl

2017. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Azért manapság már egy magán MRI nem olyan hatalmas összeg, ha ilyenre gondol a család és pár napon belül van is időpont!
2017. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es, elég nagy butaságot írtál. Csak egy vérvétellel nem lehet kimutatni az agydaganatot. Az fsh-hoz meg egyéb hormonokhoz akkor lehet köze, ha hormontermelő daganata van, de a tünetei alapján nincs rá nagy gyanú.


Szerintem is el kell vinni egy magán mr-re, ne várjanak, valószínűleg altatni kell a vizsgálathoz, ez kicsit drágább így. Agydaganat is okozhatja ezeket a tüneteket, liquor elfolyási probléma is. De a doki hogy nem tudott egy sürgős vizsgálatot kérni???

2017. aug. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!