Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jartatok mar ugy, hogy valamit...

Jartatok mar ugy, hogy valamit veletlen " elloptatok " a boltbol, mert a babakocsiban vagy a gyerek kezeben maradt?

Figyelt kérdés

Mindig megnezem a kisfiam kezet, mert szokasa gyujtogetni a boltban a babakocsiba. Tegnap is nezegettem az uditoket, nem is volt kozel a kocsi a polchoz, erre a kijaratnal veszem eszre, hogy maga melle a kocsi oldalaba berakott egy szorpot.


A baratnom meg valamelyik nap 3 kaliforniai paprikat talalt a babakocsiban otthon a lanya takarojaba bugyolalva.


2017. aug. 26. 00:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Ez nekem sci-fi. Nem, nem történt még ilyen, de el se tudom képzelni. Nem szoktam szorosan a polc mellett tolni, hogy elérhessen bármit plusz figyelek is rá.

2 éves múlt.

2017. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Egy kiflit. Legközelebb kifizettem. Bnom kisfia egy doboz cukorkat nyult le. Eszrevettuk kinn a kassza utan. Kifizettük.
2017. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
miert teszed idézőjelbe? Ez simán lopás.
2017. aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azert tettem idezojelbe kedves utolso, mert en meg nem jartam igy, legkesobb a kijaratnal eszrevettem, ahogy szerintem a legtobben.
2017. aug. 26. 01:42
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem .
2017. aug. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem lányom soha nem nyult magátol kicsiként a polcokhoz.
2017. aug. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi,de en sem ertem miert eri el a polcot.. nem jartam igy sosem, mikor nagyobb volt volt olyan,hogy a penztaros beszelt hozza,a kosarban meg benne maradt valami ,pl karton tej mogott... egyszer csak otthon vettem eszre aztan legkozelebb ugyanahozz mentem es mondtam kettot huzzon le..
2017. aug. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem és még úgy sem, hogy a vásárlás vágén vissza kellett volna pakolni bármit.
2017. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Boltba dolgozom. Sajnos nagyon sok ilyen van. Jobb esetben visszajönnek, rosszabban nem és sajnos tudjuk hogy ők vannak többen.

Legutóbb egy anyuka volt felhàborodva, hogy a biztonsàgi kapunàl besípolt, mert biztos nem vettem le valamiről a lopàsgàtlót. Àtnéztük a vàsàrolt holmit, semmin nem volt rajra. Erre làtom hogy a gyerek mögül kandikàl ki a jàték. Hàt azt ő màr el is felejtette, nem akart ő lopni.

Nemhiszem hogy visszajött volna vele, ha nincs a lopàsgàtló.

2017. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Így nem, de úgy igen, hogy olvastam valaminek az összetevőit a gyerek meg üvölteni kezdett és vergődni a földön, én meg nem a polcra raktam vissza a konzervet, hanem a táskámba hirtelen idedegességemben. Szerencsére észrevettem, de azóta már többször kaptam magam rajta, hogyha kitépi a kezét és szalad, zsebrevágom, ami nálam van, akár bolti holmit.. folyamatosan ellenőrizgethetem magam.


Vásárlás közben.

2017. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!