Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is van akinek a gyereke...

Másnak is van akinek a gyereke késve kezdi wz iskolát? Nyaralás miatt 1 hé kezdéssel megy majd hatodikba, a kisebb másodikba

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk anno volt ilyen, anyu elkért és kész. A tesóm később tagja volt egy egyesületnek, amivel rendszeresen felléptek, és minden évben szeptember első hetére esett egy többnapos külföldi rendezvényen való fellépés. Az egyesület mindig írt hivatalos kikérőt a sulinak, és simán engedték, minden gyereknél így volt, egyiküknek sem volt gondja soha.
2017. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell szerencsétlen gyereket ilyen helyzetbe hozni nyaralás miatt ?!
2017. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk külföldön ilyen nincs, az iskolakoteles körű gyerek nem hiányozhat csak betegség miatt. Halalesetre kapható pár nap, de nyaralásra nem. A repülőtéren is vannak ellenőrök és hatalmas bírságot kap a szulo, ha elkapjak, hígy iskola időben utazik.

Egyet értek vele. Magyarországon 12 het a nyári szünet, abba bele kell férnie egy nyaralasnak

2017. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Hát én 4-én megyek 1.-je helyett mert anyukám külföldön dolgozik és 29.-én jön haza és együtt elakartunk menni még nyaralni de első nap ugyis csak az évnyitó meg osztályfőnökik lesznek mondjuk szívesen lettem volna ott de elég sokat fogok még iskolába járni szó al mindegy
2017. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez csak 1 nap hiányzás, utolsó, nem egy hét
2017. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

Nekünk tavaly a 2.héten hiányzott a gyerkőc,most meg az első napról fog.Előre megbeszéltem az ofővel,megértő volt.az üzenőbe kellett írni egy kikérőt,így ő le tudta igazolni.

A rosszindulatú megjegyzésekhez annyit fűznék hozzá,hogy a nyári szünet fő szezon,amikor drágábbak a szállások és ezt sokan nem engedhetik meg maguknak,míg az utószezonos nyaralás bele fér a keretbe.miért kéne akkor megfosztani a családot az utazós nyaralásról??a lényeg hogy utána legyen pótolva a tananyag

2017. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Első hét nálunk nem tanítás hanem közösségi hét, ezért tettük ilyenkorra a nyaralást. Ráadásul fele árban mint főszezonban.

A keresztanyjuk akadt ki, milyen felelőttlen vagyok. De tavaly amikor a lányát is vittük nemvolt gond.

2017. aug. 26. 12:14
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem hinném, hogy bármi rosszindulatú lett volna a valaszomban... Nálunk nem lehet hiányozni nyaralás miatt és én jónak tartom ezt a rendszert. Tudtommal amúgy Magyarországon 3 napot igazolhat a szulo, hogy sikerült az egy hetet elerni?
2017. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Emberek, most komolyan, az igazoláson ne rugózzunk már, bármelyik háziorvos ad egyet, három másodperc alatt. Nyilván amúgy nem ideális szeptemberben nyaralni, de ha a szülők csak akkor tudtak szabira menni egyszerre, vagy ahogy valaki említette, anyagi okokból a család csak az utószezont engedheti meg magának, akkor inkább fosszák meg a gyereket a nyaralás élményétől, minthogy kihagyjon egy hetet a suliból?
2017. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol laksz de itt kérdés nélül adnak igazolást :)
2017. aug. 26. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!