Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy gyerekkel mennyi havi...

Egy gyerekkel mennyi havi fizetésből lehet kijönni? Egyedül nevelem.

Figyelt kérdés
Csak rezsit kell fizetni, hitel nincs. Még óvodás, de később a költségek is biztos nőnek. Havi 200e-t keresek (nettó). Kellene jobban fizető állást keresnem, vagy ebből ki lehet jönni később is? Az időbeosztás miatt j a munkahely, nem szívesen váltanék.
2017. aug. 29. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak az igényeidtől és a körülményeidtől függ.

Mi sokat költünk orvosra, gyógyszerre (gyógytornára, logopédusra, táplálékalergia miatti diétára...)...stb.

Így én keresnék jobbat, mert ennyiből csak éppen jönnénk ki.

De ha a fentiek nem lennének, bőven kijönnénk.

2017. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden függ az igényektől. Én 150-ből ki tudtam jönni egy kisgyerekkel, de ugye ahogy nő a gyerek, úgy nőnek az igények is. De nem mindent tudtam megadni neki, pl a Bexero oltást ami 90 ezer, nem tudtam volna még részletben se kifizetni.
2017. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Ti is egyedül nevelitek a gyereket? Nektek mennyi a havi kiadás kb?

2017. aug. 29. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ennyi nettót keresek (adókedvezménnyel együtt), plusz jön még hozzá a családi és a gyerektartás. Ennyiből mi megélünk ketten (az én gyerekem is ovis), bár nincs hitelem, és autóm sem, aminek ugye drága a fenntartása. Nincsenek nagy igényeink, így mi be tudjuk ezt osztani. Nyilván jobb lenne, ha többet keresnék, de én is mérlegeltem, a munkahelyem közelsége és a beosztásom így, hogy egyedül kell megoldanom az oviba/-ból vitelt tökéletes, így nekem nem érné meg váltani.

Nálunk ha valami nagyobb kiadás van, akkor megkérem az apját, hogy szálljon be anyagilag és felezzünk, szerencsére lehet vele beszélni.

2017. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálunk a nagyobb költség felezésére nem hajlandó.

Mennyi gyt-t kapsz?

Ahogy számolgatom épphogy kijönnénk, csak ha lesz vmi váratlan nagyobb kiadás. Bár lehet meg kellene próbálni havi 10-15e-t félretenni

2017. aug. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!