Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nem alszik délután a...

Akinek nem alszik délután a gyereke, mit csinál oviban alvásidőben?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Amire en emlekszem (34 evvel ezelott), ugyan ugy le kellett fekudni hiaba nem voltunk almosak. Szepen vegig fekudtuk a 2 orat. Malmoztam a kezemmel, semdergettem a hajamat, ilyesmit!😂

Mit nem adnek most azert az idokert!

2017. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na igen, én is úgy aludnék délutánonként......csak a gyerek nem.
2017. szept. 1. 22:48
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk fekvés van, mert egyrészt az idegrendszer így is pihen kicsit alvás nélkül is, másrészt a rosszabb alvókat, akiknek van igényük a pihire, de nehezen alszanak el, baromira zavarná egy csendes tevékenyésg is (kirakó, rajz, stb). Kis óvi vagyunk, nincs külön szoba és pedagógus összegyűjteni őket. Nagyobb helyeken sokszor úgy oldják meg, hogy egy felnőtt végigjár fektetés után fél órával és begyűjti a nem alvókat egy külön terembe. :)
2017. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk aki nem alszik nem maradhat ott ebéd után
2017. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
76%
Engem mindig beültettek a kisszobába (külön szoba, ahol pl. a kijárós angoltanár meg a logopédus foglalkozott azokkal akiket beírattak erre) és olvastam, rajzoltam. Néha más gyerek is csatlakozott de többnyire egyedül toltam. Ismerős gyerek pihenősarokról számolt be, ahol könyveket nézegetni, ilyesmiket lehet.
2017. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Le kell feküdni és csöndben lenni.

Olyan nincs, hogy haza kell vinni.

2017. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Van, ahol nagyon csendes tevékenységgel oldják meg - ágyban. Pl a gyerkőc kézbe vehet plüss figurát, képeskönyvet. Tehát ami semmi zajjal nem jár.


(Bár ha valami véletlen folytán elmekegi magát a plüsskecske, arról senki se tehet...)

2017. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
4-es , és hogy oldja meg az aki dolgozik? Nem küldhetnè haza az ovi a gyereket. Meg merik csinálni?
2017. szept. 2. 06:17
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk feküdnie kell végig csendben.
2017. szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nem tartunk ott, de saját élmény, ahogy visszaemlékszem: nálunk csöndben kellett feküdni, nem baj, ha nem vagy álmos, akkor csak pihenj egy kicsit. Rengeteget néztem a felhőket, szerencsére közel volt az ágyam az ablakhoz. :-)
2017. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!