Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves lányom hónalja nagyon...

8 éves lányom hónalja nagyon izzad milyen vegyszer mentes izzadásgátlót ajánlasz rá?

Figyelt kérdés

Vettünk egyet valamelyik nagy áruházban, ami leírása szerint minden mentes volt, de eltűntette valahová.

Mielőtt újat vennénk inkább rákérdezek, hátha tud valaki ajánlani valami hatékonyat, mert az nem igazán volt az....


2017. szept. 2. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
A lényeg az, hogy aluminiummentes legyen.
2017. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Próbáljátok ki a hintőport vagy a szódabikarbónát.
2017. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A niveanak van 0% alumíniumos, vagy az yves rocherben is lehet kapni.
2017. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon izzadós vagyok és eddig egy vált be:

Annemarie Börlind Body lind natúr dezodor

[link]


Én a Müllerben szoktam venni. Olyan 3000-3500 körül van.

Van golyós és spray (nem hajtógázas, hanem pumpás). 2 illatú van: natúr (lila) ennek szinte semmi illata és van egy citrusos (sárga), aminek finom, halvány citrusos illata van.

2017. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Manna krémdeo vált be. A Férjem és én is azt használom.
2017. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dmben az Alverde izzadás gátló spray ,vàlt be nekem a legjobban.Alkohol és alumínium mentes.
2017. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Alumínium mentest kerestem mert allergiás lettem rá. Minden márkát megnéztem mire megtaláltam a niveat. Az meg annyira alkoholos hogy egy heti használat után kisebesedett. Én azt nem ajánlom.
2017. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bionsen.
2017. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Magister Products is minden mentes. Natúr összetevők. Próbáltam sokfélét, nekem eddig ez vált be.
2018. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!