Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek alatt ugyanúgy...

Terhességetek alatt ugyanúgy takarítotok mint azelőtt, és használtok vegyszereket is? ( pl. domestos, hypo, vízkőoldó) Okozhatnak ezek kárt a babának belélegezve?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Ugyanúgy, a sósavat pl 7 hónapos terhesen vetettem be először
2016. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanúgy, bár én alapból csak hipót és szódabikarbónát használok, maximum havonta egyszeregy domestosos áttörlést.
2016. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Természetesen használok ilyeneket.

Nem zárt térben teszem, nem szagolom közelről, ha kell, használok gumikesztyűt, de takarítani muszáj.


Nem lehet baj sem neked sem a babának, ha a megfelelő szabályokat betartod.

2016. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Én is ugyanúgy használtam mindent, csak vigyáztam hogy ne lélegezzem be, illetve gumikesztyűt mindig felvettem.
2016. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem, én kihagytam ezeket addig az életemből.
2016. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Èn nem hasznàlok ilyesmit kismamaként, férjem nem engedi. Ez nem azt jelenti, h kosz van, hanem, h az olyan munkàt amihez ezek kellenek, ő csinâlja meg :) Persze attól mèg marad nekem is tenniveló, de mi sajnos veszítettünk màr el nagyon beteg magzatot, ezèrt amire csak tudunk, odafigyelünk. Hozzà kell tennem h van egy 2,5 éves kislànyunk is, így szàmomra már bizonyos mértékben àtértékelődtek ezek a dolgok. Lehet h nem minden csillog- villog, de cserèbe van időm vele lenni és nemcsak mellette. Plussz anno én decemberben születtem, anyukàmnak semmi segitsége nem volt - és ott volt a 3 éves tesóm is - de azért ő szülés utàn megcsinàlta a karàcsonyi nagytakarítàst merthogy " azt úgy kell". Hàt én nem ilyen vagyok...
2016. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Nem tudom ki pontozta le a válaszokat, én mindenkinek zöld pacsit adtam.
2016. okt. 1. 13:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Furdoszobatakaritast nalunk a gyerekem apja csinalta mig terhes voltam, nem birtam az eros vegyszer szagot, es ha belelegzed abbol a baba is kap.

Amugy azota mar foleg ecetet es szodabikarbonat hasznalok ezekhez, a wc- be Domestost.

2016. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
én mindent használtam ugyanúgy mint előtte...hypot mondjuk nem szoktam, a sósavat meg csak wcbe öntöm, nem érintkezek vele..a domestost, st morrist viszont kesztyű nélkül toltam, belélegzeni meg igyekeztem nem belélegezni de ha az ember behajol a kád fölé egy kupak domestossal, nem feltétlen sikerül sikálás közben erre figyelni.
2016. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Én előtte se használtam ezeket, nem bírom a szagát a Domestosnak, sósavat meg nem is használtam soha,a zt se tudom mi az. A wc-t dm-es tisztítóval takarítom, minden másra Sanytol.
2016. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!