Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan érjem el, hogy újra...

Hogyan érjem el, hogy újra szeressen a kislányom?

Figyelt kérdés

Van egy 3.5 éves kislányom. Eddig elválaszthatatlanok voltunk és nagyon jó volt a kapcsolatunk.

Nemrég született kistestvére, akit nagyon szeret és nagyon vigyáz rá. Ezzel nincs is baj, viszont engem úgy látom is és érzem is, hogy megutált.

Csúnyán viselkedik velem, nem akar velem lenni...észre sem vesz.

Szeretnék vele foglalkozni de a szomszédban lévő mamához megy szívesebben és alig látom :-(

A kistesótól simán tudnék vele foglalkozni....de a lányom nem akarja.

Mamát jobban szereti mint engem.

5napig voltam kórházban, ő közben a másik mamánál nyaralt.

Mit tegyek? Rettentően fáj ez a helyzet :-(


2017. szept. 8. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Most "büntetésben vagy". Majd idővel megenyhül, légy vele kedves, természetes, de külön ne nyaggasd ezzel. Vissza fog találni. Drukkolok, hogy minél előbb!
2017. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Olvastam mar errol, ez segelykialtas, jobban szuksege van rad, mint gondolnad, de nem tudja kifejezni. Kozos programot tudsz szervezni kettesben esetleg?
2017. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy utál, mert nem tudja kifejezni, mit is érez pontosan.


Elmész, majd hazajössz egy babával, akit szeretnie kell (holott vszeg piszok féltékeny rá), vagy ejnye-bejnye, és ráadásul feleannyit sem foglalkozol vele.


Iktass be órákat, amikor CSAK VELE vagy, és a kicsivel nem törődsz közben - nyilván, mikor apa otthon van és ő babázik addig.

2017. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!