Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez az overál hány...

Szerintetek ez az overál hány fokig lehet jó?

Figyelt kérdés

Milyen hidegig?

Vett már valaki hasonlót?

Szerintetek jó ötlet egy 2 évesnek őszre (játszóterezéshez, csatangolni)?

Csúszik vajon csúszdán az anyaga?

Nem volt még softshell ruhám, nem tudom, "hogy viselkedik".


[link]



2017. szept. 9. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Őszre megteszi, de ha már 10 fok alá esik a hőmérséklet, nem hiszem, hogy olyan jó.

Ez egy sima polár anyagból készült overál. Nem az a tipikus overál. És szerintem a nedvességtől sem véd. Tehát játszótérre nem a legideálisabb, max. hűvösebb időben még belefér egy séta.

2017. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

egyetértek az elsővel..esőbe se jó, a széltől nem véd, és a csúszdán csúszik ugyan, de fel is töltődik, és tutifix, hogy megrázza a gyereket..

szóval csak száraz, szélmentes hűvős időben jó...

én nem szeretem ezt az anyagot, nekem van takaróm, és pulcsim is, aláizzadok, vagy megfagyok benne..:( de finom puha...:)

2017. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
utolsó vagyok..de figyi közelebbről megnézve, kívul van egy ilyen orkánnak tűnő anyag..az akkor szél ellen mégis jó, meg talán kicsit a vizet is fogja, de nem csúszik a csúszdán szrtem..
2017. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ősszel felesleges, télre meg vegyél síoverallt, ami alá elég egy bugyi-atléta, mert olyan meleg.
2017. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom, hátha valaki rákeres, hogy vajon érdemes softshell overált venni vagy sem...


hogy a legjobb döntés volt, hogy beszereztem. Igaz nem a lidl-ből, mert arról sajnos rátok hallgatva lemaradtam, de az Aldi is kínált pár héttel később.


Vízálló, szélálló, remekül csúszik a csúszdán, tökéletes erre az átmeneti időre, főleg eső után. Nyugodtan játszhat a gyerek a nedves játszótéri eszközökön, nem kell aggódni, hogy épp hol huppan le és sokkal könnyebben mozog ebben, mint egy orkán anyagú esőruhában.

2017. nov. 3. 12:15
 6/6 A kérdező kommentje:
0-5 fok körül is elég.
2017. nov. 3. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!